Kawasaki KLR 650 (2000)

Vlastník Mira-KT
Vloženo 7.12.2012
Aktualizováno 7.12.2012

Již dříve jsem tuhle motorku vlastnil a tak sem si chtěl udělat radost jako onehdá a mít nějakej stroj i na zimní courec po okolí.

Motorka koupena od inzerát

První dojmy - No co vám mam povídat, když člověk po několika letech ježdění na maxiskutrech přesedne na stroj jako je KLR.

Motorku jsem znal a tak mi asi nic nepřekvapilo. Jediné co se změnilo od dob co jsem ji jako 19 letej kluk sedla jsem byl já. Krásně jsem spohodlněl a nějak těžce nesu, že na mě fouká, celé se to klepe, sedadlo je jak prkýnko a kde co. Problem nebyl ve stroji jak už bylo podotknuto. Je to jinej šálek kávy, kterého si člověk odvykl a hlavně poznal něco jiného za tu dlouhou dobu. Po 50km mi bolelo asi všechno. Pohodlí cestování na skutru, kde se nechá sedět celej den jen tak nic nenahradí a sám sebe se ptám, co jsem vlasně čekal. Motorka vydržela celou zimu a začátkem jara dostala nového majitele co ji doufám lépe využije. Dnes už vím, kde je v motorkářské komunitě mé místo a tak se nes..ru kam nepatřim. Stejně mi na KLR zůstaly pěkné vzpomínky.