Honda FJS 600 Silver Wing (2003)

Vlastník Mira-KT
Vloženo 7.12.2012
Aktualizováno 7.12.2012

Motorku jsem koupil na inzerát za velmi slušnou cenu, protože měla polámané plasty, ale rám s motorem a vše ostatní bylo plně funkční.

Motorka koupena od inzerát

První dojmy - Motorku jsem si domá sám opravil i přelakoval a myšlenka byla, že si ji trochu užiju než se rozmyslím, zda neprodat B 400 a nenechat si SW 600. Po pár krátkých výletech bylo jasno.

Po několika sezonách na B 400 mi začali svrbět ruce a pomalu jsem přemejšlet o přesednutí na objemnější kubaturu. Věděl jsem, že se ale nechci vidat z peněz a tak vše bylo jen ve stádiu pokukování. Jednoho dne se na netu objevila docela zajímavá bouračka, kde šlo jen o pár poškozených plastů a hlavně cenovka byla velmi lukrativní. Motorku jsem koupil a sám opravil, což mi vyšlo na pár kaček. Ve vzduchu bylo, zda neprodat moji milovanou B 400 a nenechat SW 600. Během pár vyjížděk bylo rozhodnuto. SW má sice fajnovej motor co pěkně jede, ale podvozkově a s ochranou bych si vůbec nepolepšil a to nemluvim o spotřebě, která je dvojnásobná. Motorku jsem měl pár měsíců a pak jsem ji raději prodal. Opravdovej posun mi přinesl až dospělej Burák 650, které ho jsem následně pořídil. Na stroji jsem najel cca 4tisíce km.