KTM 950 Supermoto (2006)

Vlastník Eda_46
Vloženo 15.11.2012
Aktualizováno 15.11.2012

Masakr na dvou kolech a hravá mašinka.

První dojmy - Jakmile jsem se na téhle motorce rozjel hned jsem věděl že je to to pravé ořechové a že už nebudu chtít nikdy nic jiného...Mašina je neskutečně ovladatelná (na svou váhu a objem) člověk si připadá jak když jede na 100Koňovém horáku :-D

Motorku bych doporučil pro - Rozhodně nedoporučuji začátečníkovi :-D litrovej 100K dvouválec, při prudším vjezdu do zatáčky docela honička :-D

Doplňky na motorce - Mám na ní laďáky leo vince, luxusní zvuk, a lišky cca 20-30 cm , Začal jsem motorku postupně polepovat carbonem, tak až bude compleet tak sem hodím fotky.

KTM mám od letošní sezony, a jsem s ní zatím nad míru spokojen. Měl jsem už dost motorek od endur až po silnice ale tahle věc pro mě zatím nemá konkurenci.
Věci které jsem už dělal: olej+filtr 10w- 50 Motul(samozřejmost), dále nová řetězová sada, výměna oleje v hydraulické spojce, výměna zadních destiček, přední už mám také koupené, ale zatím jsem neměnil..., na konci sezony mi začlo haprovat benzínové čerpadlo , takže už mám objednané elektrické řerpadlo FACET. (kdyby někdo chtěl tak jich budu mít víc ), za cca 4000Km které jsem zatím najel už jsem 2x měnil zadní pneu, a to jsem moc negumoval. Zkrátka jakmile vezmete za plyn tak guma ubývá před očima...
Co se týče spotřeby, tak hooodně záleží na stylu jízdy. dá se s ní jet za 7 ale také za 12l. Větsinou mě projížďka po okolí vyjde na 500Kč... což není nic moc, ale z R1 a GSXR jsem zvyklý
Jinak nevím, jízda super, motor zatím taky, Přední brzda pecka! lepší jsem nezažil., zadní brzda nic moc, ale stejnak ji moc nepoužívám, podvozek je luxusní to se musí uznat!, ovadatelnost taktéž. Jinak co se týče spolujezdce, tak zatím si nikdo na nedostatek místa nestěžova, ale já když někoho vezu tak si stěžuju vždycky protože tahle mašina prostě pro dva není ve dvou si ji neužijete a jízda vás nebaví. to je alespoň můj názor.

malina
malina napsal 21.11.12 v 08:31 10b.

paráda...