Suzuki GSF 600S Bandit (2002)

Vlastník Horis001
Vloženo 10.11.2012
Aktualizováno 9.3.2016

Klasická motorká s krásným motorem, který umí zabrat za šponu.

První dojmy - Při prvním dojmu mě přišla obrovská o protí YBR co jsem měl předtím. První vyjíždka byla zajímavá, protože takovej skok ze 125 na 600 je docela velkej, ale pak zjistíte že se to dá lehce zvládnout.

Motorku bych doporučil pro - Myslým si že moto je určeno pro všechny, tahle motorka je hodně universální

Tak bandita nemusím asi moc představovat, ti kteří ho mají tak vědí o co go. Jak říkám motorka ce mě zdála obrovská, ale vše je jen o zvyku. Motor šlape jak hodinky mám za sebou kolem 5000km a žádná závada. Jedinný co mě tak trošku štve je že jí mám zavřenou na 25kw, tak že výkon trošku pokulhává, ale dá se to vydržet. Ze začátku to je hodně dobrá věc si to zavřit, protože i z 25kw je to celkem dělo. Nejvíce miluju ti kteří si myslý že s Fábii 1,2 HTP motorem vás předjedou, tomu se vždycky musím zasmát. Ta motorka umí 170 tak že se nemusíte bát že nevyjedete kopec. S touhle motorku se nemusíte bát se nahnout dozatáčky, ta motorká jde sama stači se jen nahnout a ona to všechno odpracuje. Nejvíc sem najel za den asi 500km a žádnej problém nic mě nebolelo, nic mě netlačilo. Co se mě hrozně moc líbí je zvuk, když to krásně při volnoběhu rachtá jak malej traktůrek to je prostě nádhera. Když tomu trošku dáte nášup tak je to pila jak prase ten zvuk vás ohromí, když se lidi za váma otočí to je dobrej pocit. Bál jsem se spotřebi, ale bandit mile překvapil spotřebou 4,5-5l/100km samozřejmě to záleží na stylu jízdy. Když mám sebou batúžek (spolujestkyni) kteráváži 59kg (né že jí to někdo řeknete :D) tak ani nevím že tam někdo sedí vždycky se musím podívat jestli sou ruce kolem pasu. Do začátku sem si asi nemohl vybrat líp :) .

Lubos92
Lubos92 napsal 27.01.14 v 23:23

Pěknej stroj .

Horis001
Horis001 napsal 12.11.12 v 15:30

Díky

istonbike
istonbike napsal 10.11.12 v 16:44 10b.

jo a tu 10

istonbike
istonbike napsal 10.11.12 v 16:44

Tohle je nejpěknější model Banďoura,motor s žebry vzduch-olej,krásné kulaté analogy,nádherný kukuč a parádní spleť svodů zakončených pořádným laufem dávám 10b s přáním super kilometrů v jeho pohodlném sedle