Honda CBR 1100XX Blackbird (1999)

Vlastník Firecracker
Vloženo 3.11.2012
Aktualizováno 16.10.2013

Klasický Black bez jakýchkoliv úprav, na to kolik mu je je to stále výborná pohodlná motorka s dechberoucím výkonem.

Motorka koupena od rosiblack - perfektní

První dojmy - Do ruky sedla perfektně, asi bude trvat dlouho než se naučím využít celý její potenciál, ale na to že mám dva metry se na ní poskládám v pohodě a pohodlně. Spolujezdec si taky pochvaluje. Líbí se mě perfektní zátah odspoda, krásný zvuk perfektní brzdy, její váha není skoro cítit a i ve vysokých rychlostech 250+ je perfektně stabilní.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojetí, vyšší plexi, padáky od Rutana, zakázkový nosič na kufry a boční brašny, přešité sedlo, zadní blatníček, 12v zásuvka

rybíz5
rybíz5 napsal 05.08.13 v 14:34

Pěkná mašina a super fotky At je na tebe hodná

enusim2
enusim2 napsal 05.06.13 v 16:14 10b.

pekny black a fotky,tak at to jezdi a lita nizko 10b

istonbike
istonbike napsal 29.03.13 v 14:25 10b.

Nádherný "Černý Pták" na to že je z minulého století rozhodně nevypadá přijmi 10b s přáním super kilometrů na jeho perutích

Firecracker
Firecracker napsal 20.11.12 v 17:28

Prima budu se těšit na jaro

DolyXX
DolyXX napsal 20.11.12 v 17:20

peknej Blecek, at ti dela radost. Na jare muzem dat jizdu