Suzuki GS 500E (2001)

Vlastník AlexBike
Vloženo 28.10.2012
Aktualizováno 21.2.2015

První větší motorka,která splnila svoje poslání na jedničku,nikdy mě nesklamala.Líp jsem si vybrat nemohl.

Kawasaki ER 5: Gso se mi líbilo více a mezi vodníkem a vzduchem volím u motorky tohohle charakteru vzduch

První dojmy - Poctivý naháč ze staré školy s úsporným a nenáročným vzduchem chlazeným dvouválcem.Na první pohled mě zaujal klasický design naháče,podrtžený širokým rámem po nádrží.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníci,ženský,do práce,do města...vlastně každej kdo nenahání každý kilowat,ale spíš ocení jednoduchost,spolehlivost,nenáročnost.

Gso mě zaujalo na první pohled.V jednoduchosti je krása.S omezenýmy finančními prostředky jsem hledal první motorku.Gso se mi líbilo na pohled a když jsem si přečetl několik zkušeností majitelů,bylo jasno.Po necelých 8000 co jsem na ní najel za 3 měsíce,od hodinových projížděk, přez účelový cesty do města,až po 600km výlety po republice mi Gso přirostlo k srdci.

Tak GSko šlo do světa.Doufám že novému majiteli udělá stejně dobrou službu jako mě :)

sidar
sidar napsal 28.10.12 v 22:55

nesmrtelnej motor. Krasavec, co toho umí hodně nabídnout. Tak si jej užívej plnými doušky 10b

istonbike
istonbike napsal 28.10.12 v 15:40