Honda CB 500 (2002)

Vlastník Pechyjo
Vloženo 22.10.2006
Aktualizováno 7.3.2022

plnej výkon 43kW, po zimě malinko poopravená, novej lak, kit vzd.filtr a spousta péče, vždyť motorka musí nejen jezdit, ale i vypadat,i když to je jen půllitr ;)

První dojmy - Po Jawě 250 pořádná motorka, takže oči navrch hlavy a nezapomenout dýchat :D vyjukanej a ohromenej jak to proti staré motorce krásně řadí a vše funguje přesně jak má ;)

Cesty: denní dojíždění do práce, nějaký ty výlety s manželkou a samozřejmě taky nějakej ten sraz, ale zatim nic přes 400km

Další info: Štítek, vyhřívaný rukojeti, chrom padáky, nerez výfuk,vyleštil sem si kola a přední vydle (na ty zoxidovaný trubky se už nedalo koukat), namontoval přídavný světla a ještě nějaký ty doplňky a parádičky.
Jen ještě schánim nějaký lesklý svody,kdybyste někdo věděl o něčem za rozumnou cenu, tak mi to práskněte ;)
Zkušenosti: jen ty nejlepší, na denní ježdění výborná spotřeba, třebaže si občas zazávodim. Pro solo jezdce nemá chybu, horší je to ve dvou, to si člově musí hodně rozmyslet než začne předjíždět, ale na delší cestu v pohodě stíháte tempo větších obsahů. Velkou výhodou je ovladatelnost motorky ve městě, kde je potřeba se prokličkovat, ale co vám budu povídat, kdo ji zná tak to ví a co o ni uvažují, jen doporučuji. Vyzkouší a zjistí že pro začátek je to nejlepší volba. Mam ji čtvrtym rokem a neuvažuji o změně za větší obsah, ikdyž třebas mě to občas popíchne a chytnou ve mě saze, ale výkon vs. spotřeba prostě zatim rozhoduje.

Kdyby měl někdo zájem o vyleštění kol, tak mi dejte vědět ;) , mrkněte na www.lestenakola.cz

JardaBar
JardaBar napsal 07.03.22 v 16:42 10b.

takhle má lítat pětistovka!

mRKEF
mRKEF napsal 08.07.14 v 18:27

zda se mi to nebo je to vyfuk z ER5 :)

Peterka72
Peterka72 napsal 13.08.13 v 22:25 10b.

Taky jsi si pěkně pohrál . Přeji hodně spokojených kilometrů .

Woky
Woky napsal 28.02.13 v 13:58 10b.

Bomba motorka tak at jezdí , a kolama jen dolu

kamil.jurceka
kamil.jurceka napsal 12.04.12 v 13:35

Super stroj, super barva!!!