Aprilia RSV 1000 (2002)

Vlastník Lukyno60
Vloženo 20.10.2012
Aktualizováno 7.4.2014

Krásnej italskej dvouválec,kterej má co nabídnout!

Yamaha YZF-R1: důvod neuveden

První dojmy - Hodně zajímavé to bylo,prostě uplně něco jinyho než na co sem byl zvyklej a to se mě líbilo.

Motorku bych doporučil pro - Nejvhodnější je pro ty co je baví 2V.

Doplňky na motorce - Laděný výfuk Creptus,Tankpad italia,krovka.

Na motorce sem stačil najezdit od konce července co ji vlastním přes 2000km a sem spokojenej .Musim ale řict že si na ni pořád zvykám baví mě čim dál víc.Nejlépe se cítí v zatáčkách kam taky často jezdíme ale dá se na ni jet i klidnější výlet.Rsv má skvělěj podvozek brzdy a krásnej zátah to zrychlení je výborný.Je ale pravda že ve vysokých rychlostech na 4válce nemáme to mě ale nevadí na našich silnicich se to projevý jen málokdy.Spotřebu mam ja kolem 7až 8litru.Přes zimu ji dáme lehčí servis a na jaře opět usedneme do sedla tohohle krásnýho závoďáku.

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 04.05.22 v 21:38

Taks chválně - máš ji ještě?

Trinnlee
Trinnlee napsal 11.12.15 v 19:07

nazdaaar...ja ti jeste neohodnotil masinu? Napravíme...Když jsi mě to půjčil poprvé tak to nebrzdilo, nejelo to, vibrovalo jak sviň a R1 byla proti tomu pohodlný gauč...když jsi mi ji pujcil podruhé už to bylo jiné a lepší...a potřetí se mi to zalíbilo...věřím že jízda je návyková a nepřestane jen tak bavit...gartuluji k tvoji krasavici..

koubi
koubi napsal 12.09.14 v 17:48 10b.

Super fešanda ) je to skvělej stroj, úplně souhlasím s tím co jsi o ní psal. Mám na ní najeto tak dva a půl tisíce a Aprilka mě baví čím dál tím víc... Přidal jsem teďka nové fotky, byl jsem s ní v Pekelných dolech (moto hospoda ve skále) a potom na hradčanském letišti - fakt super výlet. Ale pořád zdaleka nevyužiju její potenciál. Tak hodně šťastných kilometrů )

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 15.07.13 v 20:57 10b.

Hodně krásnej kousek poctivý taliánský práce

J.R..
J.R.. napsal 14.03.13 v 19:10 10b.

krásná ať dělá radost