Honda CB 1000R (2009)

Vlastník Batys62
Vloženo 16.10.2012
Aktualizováno 14.9.2014

Mám ji pouze 3 týdny a svezl jsem se teprve 500 km. Zatím klidná síla. Sbírám první dojmy a věřte, není to nepříjemné.

Triumph Speed Triple: Protože přišla nabídka od kamaráda na CB 1000R za super peníze
Suzuki GSX-R 750: důvod neuveden

První dojmy - První jízda vedla Z Průhonic na Vysočinu po okreskách a kromě hůř čitelné palubky na slunci, zatím samá radost. Měřím 186 cm a posez - velká spokojenost. Dost mě překvapila i aerodynamika přístrojové kapličky, zdá se velmi funkční i v rychlostech kolem 170-ti. Pocitově lehká a dobře ovladatelná- luxusní rejd. Tam kde s Monstrem 796 žena (moje), dvakrát couvá se otočím s nohama na stupačkách. Spotřeba vypadá taky přijatelně, zatím kolem šesti a půl.

Motorku bych doporučil pro - CB 1000R je zkrátka Honda jak má být. Je vhodná pro všechny jímž se líbí, protože ten vzhled nemusí každému sedět. Ale co se motoru, podvozku a brzd týče, je to universál pro každého, kdo má rád silný a skvěle ovladatelný stroj.

Doplňky na motorce - Jsem tady asi exot ale já vypadá to jdu opačnou cestou, než ostatní. Na moto byl jako jediná úprava proti sérii namontovaný držák spz a blinkrů od Barracudy. Tak jsem ho sundal a vrátil tam origo.

Stroj jsem měl v hledáčku spolu s několika dalšími moto. A to. Yamaha FZ 8, Triumph Speed a Suzuki GSXR 750. Motocyklů jsem měl řadu a vždy naháče. GSXRo by bylo mým prvním supersportem. Ale není, protože jsem dostal nabídku od kámoše na CB.
Není snad všem dnům konec. Zatím jsem nenajel tolik,abych tu referoval, ale jedno je podle mě jistý. Je to motocykl úplně pro všechny. Teda s mozkem. Dá se na ní jezdit rychle i pomalu a s nadsázkou se dá říci, že bez řazení. Jede pořád a kultivovaně, žádný cukání a vibrace. Spolujezdce neřeším, manželka má vlastní. Na moto jezdím hlavně sólo a pro radost. Nějakej prostor pod sedle ale je.Na šrajtofli a telefon, možná i nepromok by se narval. Kdo na ní chce cestovat určitě mu vyhoví.

pupik.
pupik. napsal 23.10.12 v 22:57

Super výběr Přeju mnohu úžasných kilometrů v sedle

cluster
cluster napsal 17.10.12 v 21:50

Moc pěkná motorka, dávám 10b

Romano73
Romano73 napsal 17.10.12 v 10:50

Velká gratulace ke krásné motorce a i k plné garáži
pěkných motorek