Kawasaki ZZR 1100 (1996)

Zipák napsal 04.03.13 v 16:05

Vždycky když chci vidět svýho starýho žigulíka tak si na tebe klepnu á 10b

napsal 13.08.07 v 10:20

Ahoj<br />
Taky ji mám a chci se zeptat. Měnil jsem gufera v šavlích a olej. Vše podle manuálu, ale asi jsem pohnul s nastavením nebo předchozí majitel používal jiný olej. Ted mě to jde velice často na doraz a je to strašně měkké. Prosím poradˇ. Díky moc<br />
<br />
Pavel <br />
knotek@prefa.cz

ciman
ciman napsal 21.07.07 v 20:29

No tak to Ti pěkně děkuji za tu chválu. Už jsem ji prodaval, ale nakonec sem si to rozmysle a odřekl jsen to.Protože za ty peníze výkonější a pohodlnější motorka neexistuje.Co se tyče toho poskakování tak to už nedělá po přezutí pneu Jinak max. rychlost se už nedá zkoušet, nad 230km/h jsou hodně velké turbulence jak když mi někdo kope do hlavy.A to jezdím s kufrem, tankvakem, holkou s batohem.Jinak Tě obdivuji, že tak jezdíš.Ja jel do Brna na motorky a zpět celkem 400km a byl to mazec v tom vedru! Nedokažu si představit, že pojedu <br />
do Chorvatska Jinak at jezdí, maš ji pěkně naloženou.

ciman
ciman napsal 16.06.07 v 21:04

Jo supr motorka, a to jsi asi spokojenej když ji naložíš? A mužu se zeptat kolik jsi jel max. pokud jsi to někdy zkoušel? Už ti někdy skočil neutral mezi 4-5 a 5-6? mě už parkrat jo pěkný hnus pak tam něco dostat. Jinak se chystám do chorvatska tak doufám, že mě nezklame.Ještě jsem ji neměl pořádně naloženou.

george--18
george--18 napsal 12.02.06 v 16:21

Moc krásná Ať ti jezdí.<br />
Od mal to byl jeden z mích snů

napsal 12.02.06 v 14:09

www.kawa.cz