Honda CBF 600S (2006)

Vlastník Ondra95
Vloženo 9.10.2012
Aktualizováno 17.10.2013

Vloženo: 21.03.2013, Uskutečněno: 20.03.2013, Zhlédnuto: 7x

Na dnešek mám vyhrazené volno. Předpověď hlásí jasno a 10°C.
Vyjíždím hned po deváté hodině. Je opravdu krásně, ale zatím jen 4°. V okolí je sníh jen na kopcích. To se však směrem k Prostějovu výrazně mění. Sníh je všude, ve městě snad 10 cm. Cesty jsou místy pořádně mokré a tak chudinka motka je po chvíli špinavá jak...však víme .
Po obhlídce v bazaru a kávičce na pumpě putuji směr Kroměříž a podél Chřibů na Kyjov. Začíná se příjemně oteplovat. Sníh ustoupil a je zas vidět jen v kopcích.
Na křižovatce se silnicí I/50 (hlavní tah od Brna na Uh. Hradiště) před Střílkami měním plán a odbočuji doleva do Buchláků, abych navštívil bistro U Trampa. Zatáčky projíždím opatrně a pomalu, všude spousta vody a zbytky sněhu. Je to letos už třetí návštěva bistra, ale poprvé se sněhem.
Po vynikajícím gulášku a kávičce mířím dolů z kopců na Hradiště. Tady pod kopečky už je krásné, teplé jarní odpoledne. Prosluněným dnem pokračuji na Kyjov. Ten je pomyslným cílem mé bezcílné jízdy.
Po dosažení "cílové mety" stáčím zpět na KM a západní stranou Chřibů hurá domů. Celý nádherný výlet ukončuji pořádným umytím a vypucováním stroje před garáží.

Najeto parádních 237 km za nádherného jarního počasí.

BAMBINATOR (2) napsal 21.03.2013 v 12:27

Pěkně napsané.

• Žádné velké věci

Trochu to tu zanedbávám. Ale nedějí se žádné velké věci. Zima byla taková jaká byla (nebyla) a tak se dalo jezdit bez větší přestávky. Snad i proto si Hojdu tak nějak víc užívám. A musím přiznat, že mě taky trochu začal

Vloženo: 21.04.2014
    Uskutečněno: 20.04.2014
  • Nevěra

Tak se nějak věci udály a máme v garáž další kousek :-$ . Je to Suzuki SV 650 :-D . Koupená pro manželku |-) , která se také nechala zlákat jednou stopou :-DD . Já jsem si po první projížďce eSVéčko oblíbil a propad

Vloženo: 17.10.2013
    Uskutečněno: 17.10.2013
  • Maďároš

Jelikož na pár týdnů „kotvím“ v Budapešti, tak toho chci využít a trošku se zde porozhlédnout. Celý týden jsem netrpělivě sledoval, jaké bude počasí o víkendu. Zjistil jsem, že maďarští meteorologové jsou stejní jako t

Vloženo: 12.05.2013
    Uskutečněno: 11.05.2013