Honda CBF 600S (2006)

Vlastník Ondra95
Vloženo 9.10.2012
Aktualizováno 17.10.2013

Vloženo: 24.11.2012, Uskutečněno: 28.05.2012, Zhlédnuto: 10x

Již několik týdnů trávím prohlížením inzerátů na netu. Černá, modrá, bílá, červená…? Pročítám fóra a hledám názory na moto bazary. Taky hledám recenze na motorky. Projíždím po okolních bazarech a jen tak pokukuji, co se nabízí. Na obrázku to vypadá jinak než v reálu.

Úplně na začátku výběru byla fungl nová Honda NC700S. Pak se zapojily ekonomické propočty a nějaké předsudky a vyšla z toho ojetá šestistovka. Vybírám z několika typů. Pak vítězí Honda CBF. Nejdříve nahá, později trochu oděná eSková verze. Nakonec pokukuji po vyšším štítku a kufru. A ejhle! Už ji vidím! No, vypadá dobře, zajímavá barva. Je pátek.

Safra, v sobotu musím do práce. Tak ji zajedu obhlídnout až v pondělí, do té doby snad počká. V pondělí nějak po desáté nakráčím do obchodu. A jdu rovnou k oné světle modré krasavici. Prodejci hned hlásím, že bych měl zájem o tuhle konkrétní mašinu. On zatím něco řeší s jiným zákazníkem. Tak svým laickým okem prohlížím stroj. Snad tři minuty po mně vejdou do prodejny dva maníci. A hned k té samé motorce. No tak to bylo o fous. Ještě, že jsem hned naznačil prodejci svůj zájem. Byl jsem tu dřív, tudíž jsem bral já . Můj „soupeř“ toho dne odjel na krásné Hondě CBF 500. Já zatím dávám zálohu a ještě musím měsíc počkat, až budu mít v kapse řidičák.

Zhruba po měsíci se vracím na „místo činu“. Přebírám svou vysněnou krásku. Už jsem celý rozechvělý… Konečně jedu na své první velké motorce. Paráda, nářez, super, totální euforie! První jízdu si maximálně vychutnávám. Cestou ještě udělám evidenčku a pak už jde mašina do garáže, aby počkala na novou SPZ.

• Žádné velké věci

Trochu to tu zanedbávám. Ale nedějí se žádné velké věci. Zima byla taková jaká byla (nebyla) a tak se dalo jezdit bez větší přestávky. Snad i proto si Hojdu tak nějak víc užívám. A musím přiznat, že mě taky trochu začal

Vloženo: 21.04.2014
    Uskutečněno: 20.04.2014
  • Nevěra

Tak se nějak věci udály a máme v garáž další kousek :-$ . Je to Suzuki SV 650 :-D . Koupená pro manželku |-) , která se také nechala zlákat jednou stopou :-DD . Já jsem si po první projížďce eSVéčko oblíbil a propad

Vloženo: 17.10.2013
    Uskutečněno: 17.10.2013
  • Maďároš

Jelikož na pár týdnů „kotvím“ v Budapešti, tak toho chci využít a trošku se zde porozhlédnout. Celý týden jsem netrpělivě sledoval, jaké bude počasí o víkendu. Zjistil jsem, že maďarští meteorologové jsou stejní jako t

Vloženo: 12.05.2013
    Uskutečněno: 11.05.2013