Triumph Speed Triple (2011)

Vlastník rumburk
Vloženo 13.9.2012
Aktualizováno 11.9.2013

tak už u mně bydlí,je to krasavice!!!

První dojmy - první i druhý dojem

S tímto modelem zatím moc zkušeností nemám.Speed r.v.2009 nedopadl zrovna dobře-moc z něho nezbylo-a na téhle mám natočeno jen pár kiláků,zatím ale maximální spokojenost.Je zase o kousek dál technicky a tak předpokládám,že jízda bude radost a zábava v jednom,jako na každém speedu.
Tak pár kiláků navíc a smíšené pocity-ty klucíí anglický nám v tomhle modelu asi trošku přstavěli převodovku a z rakety na dvou kolech z které máš respekt při každém zatažení za heft (r.v. 09) je kultivovaná motorka bez jakékoli brutality připomínající cesťák.Sundám počet zubů na primáru a snad bude chodit zase po ,,prdeli,,.
Jinak jízdní vlastnosti opravdu lepší,pevnější,větší jistota v náklonu,na brzdách stabilnější,zkrátka podvozek super,jen mi chybí to ,,peklo,, na heftu.
Mám chuť jí přirovnat k frigidní manželce,která má pořád uklizeno,uvařeno,vzorně postaráno o děti,ale žádný vzrušení!!!
Tak podle posledních info umře spodek po namontování jinejch laufů a nepřehrání palivové mapy-přesně můj případ,takže na jaře mapu a doufám,že se jí budu moci omluvit zato,že jsem jí nazval frigidkou.
Tak je skoro po sezone a po nekolika marnych pokusech-pal.mapa,17 zubu na primaru,vyzkousena i guma 190/50 pujde z garaze.
Podvozek,brzdy vse uzasny jen nejede tak jako starej dobrej speed!

JohnyBaroch
JohnyBaroch napsal 21.07.13 v 13:29 10b.

Krasavice a ty parádní laufy!!

jira486
jira486 napsal 11.03.13 v 17:47 10b.

nádherný stroj - 10 je málo...

NeedForSpeed
NeedForSpeed napsal 03.03.13 v 09:18 10b.

Mi vime na cem jezdime

Fireblade77
Fireblade77 napsal 20.02.13 v 13:05 10b.

pecka.nádherný

Tern