Yamaha YZF-R1 (2002)

Vlastník Stan.in
Vloženo 7.9.2012
Aktualizováno 26.7.2019

Po dvou Kawách (ZZR-600 '98 a ZX-9R '00) vysněná motka a konečně stříkačka. Byla padená a chybí ji pár šroubků. Ale jede jako po kolejích a to je hlavní :) Sice jsem si plánoval dát po Ninje tak rok voraz, ale stalo se a nevydržel jsem ani měsíc :)

První dojmy - Pro: Jede jak pila, parádní zvuk, lehká na ovládání. Proti: Po 150 km cítím záda i zápěstí.

Momentálně máme za sebou cca 40 km, takže nemá cenu hodnotit. Ale stopu drží a umí být i hodná. Proti předchozí Ninje je to prcek a i při mých průměrných 181 cm si na ní příjdu jako vosa na bonboně. Přes zimu dostane chybějící šroubky a nová zrcatka, bo ty co tam jsou, stojí za vyliž. A samolepky z nepadené strany půjdou pryč. Doufám, že mě pod nima nečeká překvapení :)

Tak dalších 400 km na kontě a asi budu muset změtit svoji trasu vyjíždky, protože na našich okreskách je to někdy o nervy. Byl jsem z toho pěkně vyhopsaný a moje helma si užila pěknou porci sprostých slov :) Proti předchozím motkám je tvrdá, což je na jednu stranu super a na druhou na hov*o. A zatím si zvykám na posez, bo z toho molí pravý zápěstí. Jo vibruje, potvora.. I přes to všechno jsem spokojený.. zatím.

Nějak jsem to tu zanedbal... :) Nakonec šla z domů, protože chci něco na cesty s kuframa.

sv.Thunder
sv.Thunder napsal 12.05.14 v 19:27

Mňamka.

Maartyy
Maartyy napsal 16.10.12 v 16:10

Pěkná, ať slouží

Stan.in
Stan.in napsal 11.09.12 v 13:35

Tož cestuju na ní, ale o pocitech po cestě radši nemluvit :) Ještě teď cítím zápěstí :)

Dr.Houba
Dr.Houba napsal 11.09.12 v 11:09