Honda CBR 250R (2011)

Vlastník Žabinátor
Vloženo 23.8.2012
Aktualizováno 5.6.2013

Vloženo: 18.02.2013, Uskutečněno: 18.02.2013, Zhlédnuto: 30x

Dlouhé zimní čekání na suchou cestu a sluníčko nad hlavou jsem se rozhodl využít ke zvelebení své motorky, respektive k posunutí statusu "nádherná" na "kurevsky boží dvě pade". Brouzdal jsem internetem a hloubal nad tím, co by se mi tak nejvíce líbilo na mé hondičce. Na stránkách tygaperformance.com jsem nalezl plno krásných eloxovaných doplňků, ale i dalších dílů, povětšinou originál honda určená pro asijský trh (a věřte, ten evropský je pekelně ošizen). Namontoval jsem tedy temně kouřové plexi, nějáké nálepky včetně karbonového na na víko nádrže a haldu elox. hliníkového příslušenství (závažíčka mám ale skoro od koupě, a jsou z Prahy). Za celý balík z thajska jsem platil včetně poštovného a cla cca. 4200,-kč. Zbylo mi od vánoc pár chechtáků atak jsem začal uvažovat, jestli koupím laďáček, nebo power chip a nakonec jsem si řekl, že šestistovka z toho stejně nebude a tak jsem objednal sadu pneumatik Michelin POWER PURE, které jsou absolutní top class ve světě sportovních gum, o 1kg lehčí než pneu stejného rozměru od konkurence, dvousložkové a extra lepivé, jen nevim, jaký budou mít nájezd kilometrů, cena za sadu včetně dopravy cca. 5400,-Kč rozměry:

Originál: Michelin:
z.: 140/70 R 17 z.: 160/60 R17
p.: 110/70 R17 p.: 120/60 R17

Jakmile mi uschne cesta jedu je nazout a samozřejmě přidám fotky v exteriéru.

Žabinátor (69) napsal 18.02.2013 v 21:16

Dík

r-pilar (0) napsal 18.02.2013 v 21:11

Móóóc pěkný

• Břežanské údolí nahoru a dolů

Dneska odpoledne jsem jel řádit se svou Hondou do Břežan. Jak jsem psal dříve, láska k mému stroji mě již nadobro opustila a celkově mi CBR moc nesedla. Hodně mě láká návrat do sedla chopperu, ale zároveň v mé duši hraje

Vloženo: 08.05.2013
    Uskutečněno: 08.05.2013
  • Praha - Týnec n. S. - Slapy

Dneska jsem já a stýček s jeho BMW R1150R vyrazili na nedělní motovýlet na Slapy. Počasí bylo dobré, nebyla zima a slunce nám nesvítilo do očí. Štreka to byla pěkná a cesty ukázkové, ale na CBR jsem se něják trápil... b

Vloženo: 14.04.2013
    Uskutečněno: 14.04.2013
  • Praha - Mělník

Včera jsem se jel projet do klikatých a rozmlácených cestiček středočeského kraje. Původně jsem zamýšlel zajet na Říp, ale počasí se trošku začalo kabonit a tak jsem raději v Mělníku na náměstí otočil a mazal zpátky ku P

Vloženo: 14.04.2013
    Uskutečněno: 13.04.2013