Honda CBR 250R (2011)

Vlastník Žabinátor
Vloženo 23.8.2012
Aktualizováno 5.6.2013

Vloženo: 14.04.2013, Uskutečněno: 14.04.2013, Zhlédnuto: 20x

Dneska jsem já a stýček s jeho BMW R1150R vyrazili na nedělní motovýlet na Slapy. Počasí bylo dobré, nebyla zima a slunce nám nesvítilo do očí. Štreka to byla pěkná a cesty ukázkové, ale na CBR jsem se něják trápil... bávu jsem v zatáčkách stačil, s tim nebyl problém, ale něják mi tento styl motorek odrůstá od srdce čím dál víc... obávám se, že sport byl velký přešla, a jak jsem kdysi psal, že drag star nebyla moje krevní skupina, tak bych toto tvrzení poupravil na "chopper 125 není moje krevní skupina, ale chopper jako takový rozhodně ano". Jízdu na hondě si poslední dobou vůbec neužívám, peru se s ní a doufám, že zatáčku projedu správně. Jak hrozně mi schází ta kochačka... Nad slapskou přehradou v kiosku jsem nad trojkou kolči přemítal nad tím, zdali zůstat zbytek sezóny u hondy, nebo co nejdříve přesedlat. O pět minut později dorazila velká banda chopperáků a hondě tím asi odzvonilo. Je to super motorka, je nádherná, dobře táhne, ale tenhle styl není nic pro mě, jinak super výlet.

• Břežanské údolí nahoru a dolů

Dneska odpoledne jsem jel řádit se svou Hondou do Břežan. Jak jsem psal dříve, láska k mému stroji mě již nadobro opustila a celkově mi CBR moc nesedla. Hodně mě láká návrat do sedla chopperu, ale zároveň v mé duši hraje

Vloženo: 08.05.2013
    Uskutečněno: 08.05.2013
  • Praha - Mělník

Včera jsem se jel projet do klikatých a rozmlácených cestiček středočeského kraje. Původně jsem zamýšlel zajet na Říp, ale počasí se trošku začalo kabonit a tak jsem raději v Mělníku na náměstí otočil a mazal zpátky ku P

Vloženo: 14.04.2013
    Uskutečněno: 13.04.2013
  • Za sluníčkem a ještě dál

Dnes odpoledne jsem spěchal ze školy snad ještě rychleji než obvykle, protože teploměr ukazoval necelých 12 stupňů, cesta byla suchá, byť trochu zaprášená a sluníčko parádně hřálo. Nasoukal jsem se do podvlíkaček a násle

Vloženo: 06.03.2013
    Uskutečněno: 06.03.2013