Honda CBR 250R (2011)

Vlastník Žabinátor
Vloženo 23.8.2012
Aktualizováno 5.6.2013

Vloženo: 24.09.2012, Uskutečněno: 24.09.2012, Zhlédnuto: 15x

Dneska odpoledne jsem utíkal ze školy rychleji než obvykle. Nasoukal sem se do kombinézy a poprvé vyjel na pořádný výlet se svojí novou CBR. Jel jsem okresky směrem na časký brod a pak jsem jí chvilku vytáhl i do centra Práglu. Najel jsem přesně 83km a hrozně jsem si to užil. Motorka je nádherně ovladatelná a na 250 fakt tahá za ruce, ani na dálnici se neztratí.

• Břežanské údolí nahoru a dolů

Dneska odpoledne jsem jel řádit se svou Hondou do Břežan. Jak jsem psal dříve, láska k mému stroji mě již nadobro opustila a celkově mi CBR moc nesedla. Hodně mě láká návrat do sedla chopperu, ale zároveň v mé duši hraje

Vloženo: 08.05.2013
    Uskutečněno: 08.05.2013
  • Praha - Týnec n. S. - Slapy

Dneska jsem já a stýček s jeho BMW R1150R vyrazili na nedělní motovýlet na Slapy. Počasí bylo dobré, nebyla zima a slunce nám nesvítilo do očí. Štreka to byla pěkná a cesty ukázkové, ale na CBR jsem se něják trápil... b

Vloženo: 14.04.2013
    Uskutečněno: 14.04.2013
  • Praha - Mělník

Včera jsem se jel projet do klikatých a rozmlácených cestiček středočeského kraje. Původně jsem zamýšlel zajet na Říp, ale počasí se trošku začalo kabonit a tak jsem raději v Mělníku na náměstí otočil a mazal zpátky ku P

Vloženo: 14.04.2013
    Uskutečněno: 13.04.2013