Simson S 51 Elektronik (1985)

Vlastník cicanek08
Vloženo 17.8.2012
Aktualizováno 28.9.2012

Asi nejlepší 50ccm z dob Mustangů, 21 apod. Na naučení asi nejlepší stroj. Hlavně když položíš Simsona, není to taková škoda jako když položíš nějakou drahou 125.

Motorku mi koupil táta od svého řidiče. Měla už druhý lak (žlutý), originál byl tmavě zelený. Byl v garáži asi od roku 2008, ale už při prvním nastartování, bylo něco v nepořádku a motorka tedy po dvou měsících ježdění odešla. Až do teď, do července 2012. Dostal jsem chuť udělat si Simsona, aby vypadal nevinně jako originál, a jezdil jako drak. Jako první se musel udělat nový závit na koleno, protože ze starého objímka kolena padala. Po dlouhém seřizování za pomoci táty a dědy jsem motorku nastartoval a ona dokonce držela na neutrál. Poté jsem si vyhlédl na internetu jak bych si přál Simsona nalakovat a otec mi jej dal ke známému stříknout. Stálo to pár stovek a lakýrník odvedl opravdu pěknou práci. Bohužel je tachometr i s najetými kilometry seklý, ale já sám, jsem na něm najel okolo 100km. Teď už chytá na první našlápnutí, jak za tepla, tak za studena. Díky bohu jsem motorku ještě nikde na silnici nepoložil, takže je bez jediného škrábance.