Simson KR51 Schwalbe (1975)

Vlastník tuning126
Vloženo 17.8.2012
Aktualizováno 3.1.2013

Tak predstavujem vam mojho svaba upravil som si ho pre seba a mne sa velmi paci takze negativne nazory si nechajte pre seba :D

První dojmy - NO ked som ho uvidel prvy krat tak som si povedal co to je? tak hned som sa snazil niejaky najst na slovensku je tychto simson ov KR malo tak som stale sledoval internet a zrazu tam bol jeden tak som nevahal a hned som po neho isiel . a reakcie ostatnych ked z nim niekde zajdem co to pioner?? :D

Kupil som ho a opticky nevyzeral najlepsie bol nafareby na cerveno a to este dokonca z stetcom , ale motorovo bol vo velmi dobrom stave stale na 1 :D

karlos51
karlos51 napsal 27.03.14 v 14:46 10b.

Pěkná renovace

tuning126
tuning126 napsal 21.09.13 v 22:14

Nemam od toho papiere a u nas na SK to uz nurobim niako

GelbeReiter
GelbeReiter napsal 31.07.13 v 20:23

Zdravím, koupil jsem si stejný kousek a teď řeším za jakých podmínek s tím muzu jít na cestu, podleha to registraci, nebo ne? Pojistil jsem si to a myslel jsem si ze je to vse, ale teď si nejsem moc jistý, jak to řešíš?

Díky

fery251
fery251 napsal 17.08.12 v 18:06

Když jsem ho viděl poprvé v NDR, moc se mi nelíbil...ale ten tvůj je nádhernej...možná hezčí než náš Pionýr...už jen za tu práci s ním zasloužíš 10b...

Milan1963
Milan1963 napsal 17.08.12 v 17:34

U nás je to dost málo se vyskytující stroj. Tvůj je pěkný, tak ho udržuj a přeju pohodové kilometry. 10 bodů