Simson KR51 Schwalbe (1983)

Vlastník radimXVZ
Vloženo 30.4.2011
Aktualizováno 17.7.2011

Simson KR51/2|L,r.v. 1983 modrá, dovoz SRN.

Jednoduchý a spolehlivý strojek na krátké jízdy. Na svůj věk a po 10tis. kilometrech stále slušný výkon. 10 let stála ve sklepě, a to se na ní podepsalo, ale už to chodí. Řazení má už nohou, 4 rychlosti, el. zapalování. Musel jsem karburátor a palivový ventil naložit týden do speciálního mixu, aby se vůbec s tím dalo cokoliv dělat. Na zapalování byl špatný spoj a nešla jiskra - problém byl rychle odstraněn. Nejhůře na tom byla nádrž, za které jsem vysypal asi kilo bordelu, vybíjel svinčík zevnitř vsypaným štěrkem, několikanásobným vyplachováním vapkou a stejně si myslím, že mě ta nádrž ještě potrápí.

radimXVZ
radimXVZ napsal 31.07.13 v 22:10

...zdravím, já to řeším tak, že to mám pojištěné v německu. Už se mi stalo, že jsem např. zapomněl nebo jsem se do německa nedostal, takže jsem to pojistil u nás a jezdím na německou SPZ. Dle našich zákonů to podléhá registraci a také STK, tak jako fichtl.
Jaký kousek máš? Ten co máš v avataru je jiný...

GelbeReiter
GelbeReiter napsal 31.07.13 v 20:24

Zdravím, koupil jsem si stejný kousek a teď řeším za jakých podmínek s tím muzu jít na cestu, podleha to registraci, nebo ne? Pojistil jsem si to a myslel jsem si ze je to vse, ale teď si nejsem moc jistý, jak to řešíš?

Díky

lubobek napsal 05.10.12 v 00:27

Ahoj super stoj viděl jsem tě sním na srazu dávám 10

lukas.S51
lukas.S51 napsal 23.09.11 v 10:58

Pěknej, takových už moc není. Já jednoho Schwalbe taky mám, má najeto 2500 km je to tříkvalt s automatickou převodovkou,zelená barva a taky si ho cením. Mas to za 10b.