Honda CBR 900RR Fireblade (1993)

Vlastník ernee
Vloženo 7.8.2012
Aktualizováno 14.5.2015

Spolehlivá, silná, poslušná. Prostě jsem spokojený.

První dojmy - Motorku mám krátce, ale zaím jsem nadšenej. Pěkně tahá, je to pohodlný. Dá se sní jezdit i po městě. Celkem ovladatelná. Upravovaná podsedlovka, novej lak :) Za málo peněz hodně parády. Moc hezky poslouchá, nepřekvapuje záporně ba naopak. Více info doplním časem.

Motorku bych doporučil pro - Myslím si, že nejvhodnější postava je od 170cm a 80kg výš.

Doplňky na motorce - Tlumič řízení, zadní blatníček na kyvku a nové neklouzavé čalounění sedaček

Je to moje už druhá Honda. Tuhle jsem koupil od kamaráda, který se na ní hodně snažil. Je na této motorce znát, že se na něčem sedí a že to i něco váží, má to sílu a nemusí se za to tak tahat. Je to spíše na rychlejší cesty ale ne delší a už vůbec ne bez přestávek (neskutečně z ní pak bolí prdel). Dá se s tím jezdit i po městě (občas i v zácpách). Má laděný výfuk ale v cestovních otáčkách je na uši velice příjemná.

K opravám až na prasklý napínák na rozvody se nikdy nic nestalo. (začalo to vrčet - takže domu v transitovi a po výměně napínáku zase lítala, jako dřív.

Italofil
Italofil napsal 14.05.15 v 11:43

Zlatá devadesátá léta. Stará devítka s oddělenými světlomety je dle mě nejhezčí Fireblade a těžko se i shání. Zase mám komu co závidět

lukocbr
lukocbr napsal 20.12.12 v 08:57 10b.

pěknej kousek

DanFunSun