Yamaha WR 250R (2009)

Vlastník Motors
Vloženo 24.7.2012
Aktualizováno 29.10.2013

Motorka na každý den. Hlavně do terénu, ale dá se s ní v pohodě dojíždět do práce. Zábava na každý den zaručena.

První dojmy - Motorka padne do ruky hned. Není tak výkoná, takže neutahá tak brzo jako ostrá.

Motorku bych doporučil pro - Pro začínající enduráře výborná motorka. Jen je trošku težší.

Doplňky na motorce - Bastry a řidítka z hondy XR bo to co tam dávají jako origo stojí za...

Pořídil jsme ji místo KLE 500. Chtěl jsem něco více do terénu a co bude o poznání lehčí. Pomohl jsme si o 65 kilo. Nájezd asi 20% po cestě, zbytek lehký terén. Postupně budu přitvrzovat a uvidíme co vše snese.

Motorka toho snese opravdu hodně, v pohodě se drží ostrých stojů. Vyjede to samé, jen je trošku težší a motor má ten výkon posazen až nahoru. Takže se musí točit a do krkolomných výjezdu držet plný plyn, což mě činí problémy. Ale nebojácného jezdec co ji drží pod krkem to limitovat nebude(ve výjezdech).
Motorku jsem měl rok a čtvrt a na naučení a vyježdění myslím že není mnoho lepších strojů. Hlavní výhoda je vstřikování, protože motorku můžete převracet vzhůru nohama, a po narovnání chytne na drc.

Motorku jsem prodal, abych si mohl koupit lehčí a výkonější stroj.