Yamaha FZS 1000 Fazer (2001)

Vlastník driverracing
Vloženo 19.7.2012
Aktualizováno 8.2.2013

Yamaha FZS 1000 rv.2001 laďák,široká řidítka kufr

První dojmy - Prvotní dojmy byly oproti Diversionovi dost znatelný.Hned sem poznal ,že jo to motorka který věřím a na který se trošku nebojím odvázat i když oproti mým kamarádům mám furt penzijní tempo:)Super ovladatelnost,solidní spotřeba, brzdy taky postačující,dobře sedí na silnici dobrá mašina na lehce sportovní vyžití ale i na cestování ají pro můj batůžek.

Doplňky na motorce - Zásuvka 12V,široká řidítky,leštěný límce kol,laďak Mivv,nosič s plotnou a kufrem givii,nerezová mřížka chladiče.klín pod motorem

20.8.2012-Najeto 3500 Km a naprostá spokojenost stihl sem teda už udělat brzdy z důvodu,že sem byl navštívit okruh ve Vysokým Mýtě a ke konci mi to přestalo brzdit jak byly brzdy rozpálený, ale vyčistil sem je koplet vyleštil pístky nová kapalina a desky a hned to brzdí jak drak,taky sem vyměnil zadní kolo už lezlo plátýnko obul sem tam dunlop roadsmart a oproti pireli angel st co sem tam měl bych řekl,že je o dost lepší líp sedí v zatáčkách a celkově së mi zdá,že má lepší jízdní vlastnosti.Přidávám nějaký foto kvalita nic moc je to na mobil,ale aspoň něco.

8.2.2013-Tak se tak nudím a říkám si že bych sem mohl napsat něco novýhoZa sezonu sem na Fazerovi najezdil cca 5500km.Byl jsem s ním velice spokojenej vcelku bez bez problému probíhala celá loňská sezóna 2012 až na brzdy v Mýtě:),přes zimu sem na něm trošku zapracoval sou udělaný přední i zadní brzdy komplet nový desky kapalina,vyleštěný pístky taky sem vyleštil některý hliníkový části vybrousil a vyleštil límce u kol nechal sem si udělat nerez závažíčka o něco težší než byly starý nerezová mřížka na chladič s logem yamaha fazer,nový přední pneu dunlop roadsmart.Zkrátka nuda přes zimu tak sem si ho trošku vymazlil.Hodil sem tadyk nový foto tak mrkněte co na něj říkáte.PS:kdyby měl někdo zájem uvažuji o prodeji,jelikož sem nenažranej a chtěl bych zase něco o krapet lepšího FZ1 GT, nebo FJR:)

Engesman_FZ1
Engesman_FZ1 napsal 03.01.14 v 21:57

No pěkně si jí poladil...

er51997
er51997 napsal 30.07.12 v 08:25