Jawa 660 Sportard/Adenium (2012)

Vlastník Olísko
Vloženo 17.7.2012
Aktualizováno 5.2.2019

Vloženo: 11.02.2013, Uskutečněno: 22.12.2012, Stav tachometru: 1201 km, Zhlédnuto: 83x

Při poslední vyjížďce se mi asi ve 140km šíleně rozkmitalo řízení, až se mi sevřely půlky.Při hledání možné příčiny jsem zjistil, že jsou volné špice předního kola.Kolo jsem dal na přecentrování a bylo mi řečeno, že samotný ráfek háže jako prase.Buďto je to nepovedený kus z výroby nebo je to ráfek čínského původu.Přecentrováno ,vyváženo a zdá se, že je vše Ok.Uvidíme na jaře.Další vada na kráse byla ,že mi začala chcát hadice od vodního čerpadla.Tak jsem vyměnil sponu za klasickou šroubovací.Provedl jsem také zesílení úchytu padáků,protože to vůbec nebylo ono.Byly měkké, až hrůza ,ať si Jawa říká ,že to tak má být,ale padák musí podle mě držet.Taky jsem vyměnil asi 40 originálních šroubů z kapotáže z železářství U Rotha za barevné černé, disainově podle mě hezčí.Pětikilo v tahu.Doplnil jsem ještě nějaké polepy.V Jawě slíbili, že do vánoc budou mít držáky bočních kufrů.Poptával jsem je již někdy v říjnu - listopadu.

Olísko (4) napsal 11.04.2013 v 12:30

Nedalo mi to a ráfek jsem nechal v Jawě prozkoumat.Odpověď?Je to prý u hliníkových ráfků normální.Je okem vyditelné jak háže.Proč sakra neháže i to zadní kolo?Asi nějaký přírodní úkaz.

• Rok 2019

Rok 2019 V lonském roce najeto 5200km.Přes zimu jako vždy výměna oleje ,filtru,promazaní lanek.Letošní konec sezony na můj vkus dost brzo, už září po podzimním setkání u Korfbalisty v Chřenovicích. První vyjížďka ovšem

Vloženo: 24.02.2020
    Uskutečněno: 24.02.2020
  • Rok 2018

Jako každoročně souhrn toho co se stalo.Zimu nebo spíš předjaří používám jako jediný servisní čas na to udělat něco na Adeniu.Takže jako vždy Olej Mogul svíčka Brisk,zadní guma Mitas,destičky přední Goldfren.Desky Goldf

Vloženo: 05.02.2019
    Uskutečněno: 05.02.2019
  • Rok 2017

https://www.youtube.com/watch?v=rX521Qckky4 Ohlédnutí za rokem 2017 :-DD Minulý rok změna zaměstnání a tím pádem i míň času na Jawu. :-( 5000 km žádná sláva.Žádná oprava, žádná závada jen servis :-P ( každou zimu v

Vloženo: 19.03.2018
    Uskutečněno: 19.03.2018