Jawa 660 Sportard/Adenium (2012)

Vlastník Olísko
Vloženo 17.7.2012
Aktualizováno 5.2.2019

Vloženo: 01.12.2021, Uskutečněno: 01.01.2021, Stav tachometru: 60100 km, Zhlédnuto: 15x

Sezóna 2020 byla jak všichni víme covidová. První jízda proběhla už někdy v březnu. Uzávěry krajů, okresů, států. Ze začátku sezony byly silnice skoro prázdné. To se jezdilo parádně. Sice jsem kopíroval hranice okresů nebo krajů, ale šlo to.
Hned co se otevřely slovenské hranice jsem navrhl Setkání na půli cesty ve Starém Hrozenkově. K mému překvapení se sjelo skalní silné jádro ze Slovenska a Moravy. Za což jim ještě jednou děkuji.
Další věc byla , že mi Jano dovezl novou rozetu. Je skvělá, snad nezničitelná.
V červenci zase začalo zlobit vstřikování. Nešlo nastartovat. Asi přidřené. Oprava spočívala ve vyndání a vyčištění vstřikovače. Potom to fungovalo zase bez problémů půl roku.

Vyjížďky, pokud to šlo, byly klasické moje oblíbené místa : Pálava, Jižní Čechy, Vysočina.
Srazy co jsem se účastnil: Setkání na půli cesty, sraz pod Templštýnem, Jawa ČZ Stretko a poslední Setkání motocyklů v Chřenovicích.
Motodovolenou jsem strávil ve Starém Hrozenkově v kempu. Dost se mi tam líbí . Dají se odsud podnikat vyjížďky na Slovensko třeba na "trojstátí" ČR,SR,RAKOUSKO.
Během sezony jsem konečně vyměnil vstřikování. A paráda. Jízdní vlastnosti motoru skvělé, oproti tomu co to bylo.
Další vychytávka ze Slovenska- Tool box od Jana.

Poslední vyjížďka proběhla na začátku listopadu a pak už nic.

Na tak "blbej " rok najeto 3900 km.
Během roku se mi natočilo na tachometru 60 000 km. Teď už pravděpodobně nenajedu skoro 13 000 km jako když jsem měl motorku čerstvě. Stárne nejenom motorka. Ale pořád mě baví.

ghrohe (3) napsal 01.12.2021 v 19:27

pěkné

Milan1963 (271) napsal 01.12.2021 v 16:56

Sezonu jsi zhodnotil dobře. Ty najeté kilomerty - 60 t. - to je parádní číslo.

• Rok 2021

Rok 2021 : První jízda proběhla na konci března. Opět koronáč a omezení. Vyjížďky klasika jižní Čechy, jižní Morava, Vysočina,VSJ, Jawa ČZ stretko. Jarní setkání nebylo tak alespoň to podzimní ale na jiném místě u Skal

Vloženo: 03.04.2022
    Uskutečněno: 03.04.2022
  • Rok 2019

Rok 2019 V lonském roce najeto 5200km.Přes zimu jako vždy výměna oleje ,filtru,promazaní lanek.Letošní konec sezony na můj vkus dost brzo, už září po podzimním setkání u Korfbalisty v Chřenovicích. První vyjížďka ovšem

Vloženo: 24.02.2020
    Uskutečněno: 24.02.2020
  • Rok 2018

Jako každoročně souhrn toho co se stalo.Zimu nebo spíš předjaří používám jako jediný servisní čas na to udělat něco na Adeniu.Takže jako vždy Olej Mogul svíčka Brisk,zadní guma Mitas,destičky přední Goldfren.Desky Goldf

Vloženo: 05.02.2019
    Uskutečněno: 05.02.2019