Suzuki GZ 125 (2000)

Vlastník J.V.
Vloženo 15.7.2012
Aktualizováno 11.9.2023

Vloženo: 03.07.2013, Uskutečněno: 03.07.2013, Zhlédnuto: 11x

Konečně se mi můj záměr podařilo dokončit.
Chtěl jsem nějakou oporu pro moje záda. Aby na delších cestách mě neupadly. Zároveň jsem chtěl něco za co by se příležitostný spolujezdec mohl držet, aby to pro něj bylo pohodlnější. Dlouho jsem nevěděl jak to namyslet. Konečně se mi to povedlo a také dodělal.
V poslední době mám radost že se mi daří spoustu věcí si vyrobit komplet sám. S tímto opěrátkem to bylo také tak. Proto mě to celé vyšlo zhruba za 60kč. Jediný problém byl ohnout do oblouku tu tyč. Poté co jsem ji asi půl hodiny nahříval nad šporoákem, jsem ji chtěl podle formy ohnout rukama. No chvíli jsem funěl a pak si řekl že jsem byl hodně naivní a požádal o pomoc kamaráda. Který mi to ohnul v práci. Jinak je to celé pouze moje práce.
Teď když to vidím na mašině tak přiznávám že to k ní vzhledově úplně nesedí. Ale dokonalý vzhled pohodlí nepomůžou. A lépe se mi to vymyslet nepovedlo.

Tak už se těším až to vyzkouším na nějaké delší trase.

J.V. (0) napsal 08.07.2013 v 07:25

No třeba ta co má JirkaMetal vypadá víc jako od výrobce.

J.E.N.A. (0) napsal 07.07.2013 v 20:35

Náhodou ta opěrka celkem ujde

JirkaMetal (1) napsal 03.07.2013 v 09:39

• Rozloučení

Tak je motorka prodána. Tak už nejsem motorkář. :-| Tak se s vámi loučím. A přeju hodně pohody bez nehody.

Typ: Prodej
    Vloženo: 11.09.2023
    Uskutečněno: 11.09.2023
  • Do Plumlova

Krásný volný den. Tak se někam zajede. Z Blanska - Lažánky -Lipovec - Drahany - Plumlov. Plumlov - Ohrozím - Stínava - Protivanov - Němčice - Rájec - Blansko. Krásná pohodová projížďka

Vloženo: 21.04.2018
    Uskutečněno: 21.04.2018
  • Do Jevíčka

Z Blanska do Jevíčka a zpět. Bylo krásně. Větrno ale ne příliš.

Vloženo: 06.07.2016
    Uskutečněno: 06.07.2016