Suzuki GZ 125 (2000)

Vlastník J.V.
Vloženo 15.7.2012
Aktualizováno 11.9.2023

První větší zkušenosti z ježdění

Vloženo: 07.07.2013, Uskutečněno: 05.07.2013, Stav tachometru: 55785 km, Zhlédnuto: 22x

Tak koukám že za ten necelý rok co mám tudle mašinu jsem na ní najezdil už 789km. ani se mi tomu nechce věřit.
Zatím jsem jen jezdi Brno – Blansko – Černá Hora a okolí. Teprve teď v pátek jsem jel delší trasu. Jel jsem do Velkého Meziříčí za kámošem.
Jsem s tímto strojem spokojený. Do těch kopců by se tedy trochu více výkonu hodilo ale jde to. Zatím mě nezklamala a šlape dobře. Zjistil jsem teda že by mi více vyhovovaly menší mezery mezi stupni 2, 3, 4. Jinak jezdím hlavně na trojku a čtverku. Pětku řadím zřídka kdy.

Z čeho mám velkou radost ta s té opěrky na záda. Je to mnohem pohodlnější. Předtím mě po delší době začali bolet záda. Pak jsem se na motorce pořád šil a kroutil, což nepřispívalo k bezpečnosti. Teď se mi jelo hezky a pohodlně. Mohl jsem se plně věnovat řízení.
I spolujezdec si pochvaloval pohodlí. On se opíral o kufr a držel madla opěrátka.

• Rozloučení

Tak je motorka prodána. Tak už nejsem motorkář. :-| Tak se s vámi loučím. A přeju hodně pohody bez nehody.

Typ: Prodej
    Vloženo: 11.09.2023
    Uskutečněno: 11.09.2023
  • Do Plumlova

Krásný volný den. Tak se někam zajede. Z Blanska - Lažánky -Lipovec - Drahany - Plumlov. Plumlov - Ohrozím - Stínava - Protivanov - Němčice - Rájec - Blansko. Krásná pohodová projížďka

Vloženo: 21.04.2018
    Uskutečněno: 21.04.2018
  • Do Jevíčka

Z Blanska do Jevíčka a zpět. Bylo krásně. Větrno ale ne příliš.

Vloženo: 06.07.2016
    Uskutečněno: 06.07.2016