Yamaha TT-R 110E (2010)

Vlastník jurajda
Vloženo 7.7.2012
Aktualizováno 8.3.2013

Yamaha TTR-110E v jedinečném černo-zeleném designu od firmy Monster Energy.

První dojmy - výborný

Výkonný a spolehlivý čtyřtaktní motor TT-R110E o objemu 110 ccm byl navržen pro plynulý a silný výkon, díky kterému je tento středně velký motocykl pro mladé radost řídit. Spolu se svou čtyřstupňovou poloautomatickou převodovkou je TT-R110E ideální volbou jak pro začínající, tak pro zkušenější jezdce. Yamaha TT-R110E je vybavena výkonným systémem odpružení, které je navrženo tak, aby zajišťovalo jezdci pohodlí a snadné ovládání při jízdě v terénu. Pro spolehlivý brzdný výkon nabízí TT-R110E vpředu i vzadu bubnovou brzdou, jejíž jednoduché provedení přispívá k snadné údržbě. Díky speciálním pneumatikám se vzorkem pro terénní jízdu je tento středně velký motocykl pro mladé v terénu jako doma. To proto, že přední kolo o průměru 356 mm (14 palců) a zadní o průměru 305 mm (12 palců) pomáhají bezproblémovému průjezdu na nezpevněném terénu. Dále je tato malá Yamaha vybavena elektrickým startérem a startovací nožní pákou.

Moniis
Moniis napsal 07.01.13 v 09:46 10b.

Posíláme od Benešova také desítečku a přejeme hodně šťastnejch kilometrů tatínkovi a motohodin juniorovi

Boža
Boža napsal 08.07.12 v 18:11

Jak to Jurajdo děláš v jednačtyřiceti tak pěkně vypadáš
řekl bych, že i mladý motorkář může mít svůj profil tak ať mu to šlape vždy v pohodě

istonbike
istonbike napsal 07.07.12 v 22:41

Super stroj chlape máš to za 10 a ať ti to jezdí

jurajda
jurajda napsal 07.07.12 v 22:20

byla to pravděpodobně propagace nápoje monster energy v nějakém supermarketu asi albert a cca 14 vítězů za nákup bylo vylosováno a získalo tento motocykl ... normálně je v yamaze cena za novou asi 70 tis. ... teď ti co ho nevyužijí ho prodávají cca za polovičku ... a tak jsem jej klukovi koupil ... myslím že to dopadne podobně jako s tou malou hondičkou co mám v profilu ... tu jsem mu koupil jetou za 20 tis. a po 3 letech ježdění prodal ve středu za stejné peníze ... je to podle mě vcelku dobrá investice ... zase bude pár let jezdit a finanční ztráta nebude velká ...

Dave27
Dave27 napsal 07.07.12 v 18:55

Vypadá dobře Ta se vyhrávala v ňáký soutěži ne?