Suzuki GSX-R 1000 (2003)

Vlastník koda5
Vloženo 25.6.2012
Aktualizováno 30.10.2013

na fotkách se mi model K3 moc nelíbí ale na živo je to něco jiného to je mnohem hezčí, jak to jezdí zatím moc nevim.

První dojmy - .

koupil jsem jí 24.6.2012 zatím toho o ní moc nevím předchozí majitel jí měl 5 let a skoro nic nenajezdil. K moto byla německá serviska. asi byla padená je stříkaná ale kterej litrovej supersport není zatím na ní musím udělat servis jako vyměnit olej, filtr, destičky, přední gumu,svíčky, chladicí kapalinu, vyčistit vzduchovej filtr, vyměnit vatu ve výfuku a to je snad vše jinak úpravy od předchozích majitelů jsou tam jiný řídítka (dostal jsem k nim nějaký německý certifikát nebo co to je ) pancéřové hadičky, karbonová koncovka viper a plexi MRA musím co nejdříve sehnat kryt místo sedla aby to aspoň trošku vypadalo. Jízda no musím říct že oproti sradíkovy to brzdí a jede to neskutečně.

28.7.2012 najel jsem na ní zatím asi jenom 200 km. je to 11 týdnů od operace klíční kosti a doktor mi ještě nedovolil jezdit ještě si musím počkat nejméně 6 týdnů a za těch společnejch 200 km jsem zjistil, že je mnohem pohodlnější než byl sradík, ale to bude asi jenom nastavením podvozku. Průběh výkonu mě moc nenadchnul. a velkým zklamaním je zvuk mašina je hrozně potichá při nižších rychlostech je slyšet jak šustí motor a řetěz ale výfuk ne a to je tam otevřená koncovka viper. Přece jenom byl jsem zvyklej na neskutečnej kravál kterej dělali svody a zkracená karbonová koncovka od ARROW na sradíkovy. Musel jsem pořidít novou baterku to bylo nemilé překvapení a ještě jsem nechal zkontrolovat ventili všechny byli v normě . Takže co se týče servisů už mě snad nic nečeká v dohledné době tedka jenom abych mohl jezdit.

TomasGSR
TomasGSR napsal 06.09.13 v 21:44

Nádherná barva, pěkne k tomu ladí, tak přeju štasný konec sezony a ty další jen kolama dolu jasných 10b.

koda5
koda5 napsal 02.06.13 v 22:18

jj kupoval jsem jí loni v lenešicích nebo aspon myslím že tak se to jmenovalo

GuliR6
GuliR6 napsal 02.06.13 v 11:19 10b.

Ahoj, pěkná gsxr, myslim že jí znam, nekupoval jsi jí v Lenešicích?

koda5
koda5 napsal 03.10.12 v 10:36

dik za komentáře, a k tomu pohodlní nějak žádné nepozoruji oproti sradíkovi a to ještě nemam tak na tvrdo nastavenej podvozek jako jsem měl na sradíkovi

enusim2
enusim2 napsal 16.09.12 v 08:26

parada,gratuluji ke koupi! hlavne to pohodlicko musi byt zna oproti sradikovi Monopost se povedl a pekny drzak na vyfuk.mas to za plny pocet a at to lita nizko
PS preji brzke 100% uzdraveni