Jawa 50/588 Robby (2012)

Aktualizováno 31.8.2022

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 16 záznamů

MichellT
MichellT napsal 14.09.21 v 13:08 10b.

Dobrý den,
máme dom a také Robbyho. Aktuálně řešíme nátěr plastové nádrže, která je z recyklovaného plastu. Bohužel se nám nedaří ji pěkně nalakovat. První pokus dopadl tak, že se lak začal loupat. Máte tu nádrž něčím natřenou, nebo je to originální barva?

Adam200525
Adam200525 napsal 29.09.19 v 20:24 10b.

Dobrý den, mám doma na chlup stejného robbyho jako vy a potkala mě malá nehoda a praskl mi přední blatník a maska světlometu. Nevíte kde bych tyto díly mohl sehnat?
Předem děkuji za odpověd.

DjShock
DjShock napsal 30.04.16 v 18:30 10b.

Krásnej Robbík

Prskolet napsal 18.03.15 v 20:25

Díky .

Olísko
Olísko napsal 25.02.15 v 17:36 10b.

Moc se mi to přibližovadlo líbí.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 17.03.13 v 17:51 10b.

krásná,co bych za něco takovýho dal v mládí gratulejšn

hruso25
hruso25 napsal 09.11.12 v 21:29

Pekná Jawka.Obdivujem tvoje výpadovky do Tatier,predsa je to na 50ku a zadok záťaž.

phobos
phobos napsal 07.09.12 v 13:45

Je vždycky super vidět, že někdo má tolik nadšení - i pro takovej strojek

Doporučuju se zmínit, jaký cesty jsi s tím podniknul - pár lidem asi padne brada, když to budou číst

Prskolet napsal 13.08.12 v 18:25

Dik tomson171.
Tiez pozeram ze mas dve krasavice. Hmmm az raz vyrastiem tiez si take kupim.

tomson171
tomson171 napsal 12.08.12 v 21:18

Dobrá volba, dávám 10b. Ať slouží a přeji hodně kilometrů bez závad.

Prskolet napsal 10.07.12 v 18:26

Kupil som to vo Valticiach v CR, ale po skusenosti s papierovanim a poplatkami pri prihlasovani na SR doporucujem kupit motorku uz u nas aj ked o trochu drahsiu v konecnom dosledku ta to vyjde aj lacnejsie a hlavne usetris spustu casu papierovanim. U nas je autorizovany predajca myslim v Ziline a mozno aj niekde inde vid. www.jawa.eu. Myslim ze s dealerom sa bude dat dohodnut na tu mensiu rozetu v pohode. Servis si robim zatial doma sam a v pohode. Je to blbuvzdorny stroj . Ale ked chces byt punktlich a neprist o zaruku tak doporucujem len tych autorizovanych predajcov u nas. ty ti spravia aj garancku. Inak nahradne diely do motora su tie same ako do Betky

peters3
peters3 napsal 09.07.12 v 08:36

Ahoj, tiez rozmyslam nad niecim podobnym. Kde si to kupil odsktrtene a ake mas skusenosti so servisom a nahradnymi dielmi?

Prskolet napsal 03.07.12 v 16:50

Díky za komentáre. Taky mám v plánu dialkový "presun" a to konkrétne okolo škandinávie. Zatial ma ale Robbýk zlostí. Posledne sa mi pri výmene sviečky sviečka rozpadla a časť jej zostala v hlave (asi zapečený závit). Rozmýšlam že ju rozoberem celú a opeť zmontujem až po kontrole každého šroubku a nekvalitnú čínarinu povyhadzujem a nahradím niečím kvalitnejším.

callowsick
callowsick napsal 03.07.12 v 15:56

na Robby jsme letos odjeli sraz v Holandsku je to svérázná, ale sympatická motorka

AlešT.
AlešT. napsal 17.06.12 v 17:24

Parádní stroječek kdyby neměl tak nepohodlné sedlo (protože je příliš skloněné dopředu), asi bych si ho taky koupil, protože svezení je na tom parádní a za hubičku! Malá rozeta je dobrá na silnice a na roviny, jinak to chce dozadu větší...To chcípání po přidání plynu se dá řešit zvednutím jehly o jeden zářez.

istonbike
istonbike napsal 11.06.12 v 21:20