Jawa 50/588 Robby (2007)

Vlastník
Vloženo 16.12.2007
Aktualizováno 26.12.2007

Jawa Robby, lehký motocykl pro dojíždění do práce, a po okolí. více na http://robby.webgarden.cz/

Zkušenosti: Problémy: - zasekávající se plyn (většinou na při přidání způsobeno špatnou montáží pumpy přední kotoučové brzdy - tlačila na rychlopal)

Cesty: .

Další info: sekundární převod :Origo: 13 / 65; Úprava: 13 / 35; Betka 14 / 41; Betka 80ccm 16/41;

Rebel83
Rebel83 napsal 06.12.12 v 18:06 10b.

Pěkný stroj, aneb deset bodů pro všechny

Smile
Smile napsal 19.12.07 v 21:37

Momentálně mám najeto něco přes 10 000 km. Během školního roku z nedostatku času skoro nejezdím, tak to přibývá pomalu...

napsal 19.12.07 v 09:02

2:kluk - v dosti faktorech se schodneme (ikdyž povinné je na 50ccm okolo 3kil na 100 okolo 7kil).<br />
To řazení mě dosti vadilo, obzvláště když je předednu na něco jiného [] <br />
Smailka měla najeto něco přes 13000km, prodával jsem ji ještě když byla v záruční lhůtě, po výměně podsedlového plastu, který praskl. Nechat si jí déle by znamenalo dalších cca 4-5tis km tento rok a pak už i investice, do řetězu, pneu, destiček, kroužků atd. V dobu kdy jsem ji prodával jsem byl rozhodnut koupit velkou moto a na dojíždění do práce používat manželky CPIčko, jenže jak už to chodí jsou i jiné prioryty a jiné investice a na mašinu nezbylo..<br />
Jezdil jsem na CPIčku (momentálně 22,5kkm)a bude třebas výbrus a nějaké ty investice.<br />
O Robbym jsem se rozhodoval na podzim, když už jsem měl absťák, a bude to takové přibližovadlo.<br />
Samo TK je na delší dobu a možnosti upgrade motoru jsou větší uvidíme<br />
Co ty, Kolik je máš momentálně najeto?

Smile
Smile napsal 19.12.07 v 06:31

Pěkná Co tě vedlo k prodeji Smila a koupi padesátky? Upřímně, taky jsem o tom uvažoval - hlavně kvůli nižšímu povinnému ručení a delším intervalům na STK. Přitom objem jde snadno zvětšit. Ale nemám to srdce ji prodat... []

napsal 18.12.07 v 19:12

Může se tě na pár otázek zeptat napiš mi na martin.bystrice@seznam.cz