Triumph Daytona 955 (2002)

Vlastník Zahry
Vloženo 28.5.2012
Aktualizováno 18.2.2013

Letos koupená a najeto jen pár kilometrů. Zatím se seznamuji a dolaďuji věci, které předchozí majitel zanedbal.

Motorka koupena od Benecars v Benešově u Prahy - Příjemné a ochotné jednání.

První dojmy - Žádné zkušenosti zatím nemám. Jen že je to hezký a rychlý stroj. Po přehrání palivové mapy (náklady 200 Kč za kabel a software TuneECU) se zlepšil průběh výkonu a ztratil se propad okolo 5 tis. ot/min.

Tak jsem jí v sezoně 2012 trochu projel a utvrdil jsem se, že jsem koupil dobrou motorku. Splňuje přesně mé představy, což je sportovní posaz vhodný pro 192 cm vysokého člověka, dobré jízdní vlastnosti a slušný motor.

Jediný problém jsem měl na výjezdu na Grossglockner, kdy mi z ničeho nic začala z přepadu z expanzky téct chladící kapalina.

Hned jsem dolil vodu, pak se to stalo ještě jednou při výjezdu k vyhlídce Franze Josefa, ale od té doby nic.

nebrzdit
nebrzdit napsal 11.12.13 v 12:30 10b.

Peter7
Peter7 napsal 14.03.13 v 13:28 10b.

Rocniky 2002 a vyse jsou slusne stroje. Pockej az budes menit svicky, jedna je totiz pod ramem. K te chladici kapaline - zrejme se tam neco bloklo v chladicim systemu, asi nejaky bordel.

Zahry
Zahry napsal 09.06.12 v 11:25

To jo, zatím si pochvaluju. Jen sháním nějaký laděný výfuk s homologací a nějak se mi nedaří nic sehnat.

braon
braon napsal 08.06.12 v 21:58