Aprilia RSV 1000 (2000)

Vlastník HonzaŠiška
Vloženo 25.5.2012
Aktualizováno 22.6.2013

Když jsem si v 10ti letech prvně koupil ČMN, tak tam byl test právě téhle RSV. Řekl jsem si, že je to nejkrásnější motorka na světě a drží mě to do dnes...:) Tak jsem ji pořídil. A je to nádhera!

První dojmy - první dojem?...po přestupu ze čtyrválcové 600ccm to ,,brutálně´´ jede vespod, vlastně, i nahoře.:D Teprv když se ale člověk sveze na opravdovým V2 (90°) , tak pochopí, co to je tah odspodu. Nicméně podvozkově je RSV dle mého názoru špička, proti japonské konkurenci za stejné peníze a ze stejného roku.

Bomba podvozek, motor se mi taky líbí, přechod ze čtyřválce bych nijak nedramatizoval, když člověk ví, jakou má ten motor charakteristiku tak to není nic nezvladatelného. Líbí se mi ten zátah, myslím, že u V2 asi nějakou chvíli zůstanu.:) Letos se na ní chystám projet Alpy, tak jsem zvědavej, jak to nám to půjde.:)

tazz134
tazz134 napsal 30.05.17 v 16:49 10b.

Boží!

Lukyno60
Lukyno60 napsal 22.06.13 v 17:59

Moc pěkná Haga replica!

důchodec41
důchodec41 napsal 06.06.12 v 21:51

nejdelší cesta byla asi 750km(Liberec-Sˇírava)na jeden zátah a z toho tak půlka v dešti.Byl to prodlouženej víkend přes Slovensko a Madˇarsko do Rumun a zpět. Za 5 dní 2500km cestou necestou ,ale paráda .Je tu vlákno o RSV srazu-přidej se taky ke stejně postiženejm

HonzaŠiška
HonzaŠiška napsal 05.06.12 v 01:12

No.. máš ji kapku víc vyšperkovanou, jen co je pravda.:D Hlavně profilová fotka přesně ukazuje, na co je tahle motorka nejlepší. Jinak, jak tak na tu fotku koukám, ty jsi na ní byl někde v zahraničí? Jak se s ní jede delší trasa? Za měsíc na ní jedu do Alp, tak přemejšlím, jakých asi bude těch 500km na jeden zátah.

důchodec41
důchodec41 napsal 04.06.12 v 18:58

jo jo,motorku jsi si vybral dobrou,jen co je pravda
podobnou už jsem někde viděl 10bodů