Yamaha XV 1100 Virago (1996)

Vlastník vajdi217
Vloženo 22.5.2012
Aktualizováno 7.12.2012

Jednoduchá, spolehlivá motorka. Nedám na ni dopustit. Skvělý zátah a ve své kubatuře zřejmě nejvíc koní mezi nohama - co se týče choperu tohoto nebo podobného obsahu

První dojmy - První dojem - no u tý mojí mě hned chytl z srdce ten super zvuk. Ty výfuky jsou prostě úžasný. No a pak ty klaksony - jako když troubí parník. Tenkrát jsem cítil, že tohle je přesně ono. Vlastně je to tak pořád. Báječně si rozumíme

Na tuhle motorku jsem moc recenzí nečetl. Že by to bylo tím, že je tak skvělá a není tam moc co řešit. Žádná složitá elektronika, žádný věčně rozhašený dekompresory, místo řetězu je tu věčnej kardan. Spotřeba je taky solidní - se svou jezdím za 5 až 5,5 na 100km ať už sám nebo s baťůžkem ( ten je teda ale opravdu malinkej - 150cm/ 45kg ) Líbí se mi, že VIRAGO se dobře ovládá, stabilní i při rychlejší jízdě a veliká výhoda aspoň pro mě je, že se dá v zatáčkách dobře klopit, což u hodně jiných nejde díky nízko posazeným stupačkám. Zkrátka ze svýho pohledu můžu doporučit pro lidi co chtějí menší choper s jistým a pohodlným ovládáním a nenáročný na provozní investice

XVMirek
XVMirek napsal 23.06.12 v 18:16

Pěkná Dračice Pohodu na cestách.10b.

DanXV
DanXV napsal 07.06.12 v 19:44

Moc pěknej stroj . Tak pohodu v sedle a 10b na cestu .

Robbie77
Robbie77 napsal 29.05.12 v 21:40

Vymazlená...Za 10 bodů

harryvt
harryvt napsal 24.05.12 v 21:16

pěkně načančaná tak více takových cest které v tobě zachovají hezké vzpomínky tak vždy kolama dolů 10b.

vajdi217
vajdi217 napsal 22.05.12 v 21:11

Něco přidám asi hned po víkendu. Chystám se do TARNOWA tak tam snad něco zazímavýho nafotím. Snad to nebude jako v loni to byla všude jen voda a voda-a cestou zpátky 400 km zase voda. na druhou stranu - zážitkama z ,,téhle" cesty žiju dodnes