Honda NC 700X (2012)

Vlastník keto
Vloženo 19.5.2012
Aktualizováno 19.2.2021

Vloženo: 13.08.2013, Uskutečněno: 13.08.2013, Stav tachometru: 14000 km, Zhlédnuto: 96x

Tak sedlo Shad dorazilo,výměna proběhla v pohodě.Zatím jen krátká projížďka,takže první dojmy,povrch je opravdu neklouzavý,po usednutí se člověk automaticky usadí o něco víc do zadu,posed je pohodlnější, méně se přenášejí jak vibrace motorky samotné,tak rázy od kol při přejezdech nerovností :) .V pátek se chystám na dvou denní výlet s předpokladaným nájezdem 800km,tak pak přidám další reference.Trochu mě zklamalo,že sedlo cca za 7tkč je dodáno bez těch gumových narazníků a tak je třeba přehodit z původního sedla,je to trochu drbačka jelikož nosná umělá hmota na Shadu je o něco hrubší než na původním sedle,ale nakonec jsem to tam nacpal :D Další věcí je,že se hůře zacvakává sedlo spolujezdce,je třeba vyvinout značnou sílu a při odmykání je dobré na něj zatlačit,aby se západky uvolnily.Ještě se chci podívat jestli to půjde nějak seřídit.Je taky možné,že si to časem sedne samo :roll:

keto (99) napsal 08.06.2019 v 11:48

Takže na delší cestě, což u mne je nad 500km, jsem spokojen a oproti originálu je to opravdu znát, zda je lepší si nechat sedlo přešít nebo koupit Schad nedovedu posoudit, asi při osobní zakázce je možnost zapojit i vlastní kreativitu a tak mít svůj originál, což je jistě bonus na víc. Když už píšu tak přidám i poznatky z dlouhodobějšího používání. Jak je vidět z úvodního příspěvku, tak ho mám od roku 2013 a stavu 14 000 km. Nyní mám 60 000 km a sedlo je stále v pohodě, nic se nepárá, nic se nikde nevydřelo nebo neošoupalo, samozřejmě ty okrasné nitky a výšivky jsou méně výrazné, ale nijak mechanicky nepoškozené, takže u mne zatím spokojenost.

Smith_cz (0) napsal 02.06.2019 v 10:18

Ahoj, mohl by jsi prosím vložit zkušenosti s tímto sedlem po delších trasách? Uvažuju zdali si ho nechat ušít na míru a nebo koupit toto od shad. Děkuji

keto (99) napsal 05.02.2015 v 11:16

Sedlo jsem zakoupil na objednávku u BIKERS CROWN.Je ovšem třeba složit zálohu.
Pokud se chcete dovědět o NC více,včetně zkušeností uživatelů,tak koukněte zde:
//www.nc700.sk/

Svobodný (3) napsal 05.02.2015 v 10:46

Zdravim Tě,
Mohl by jsi mi dát informaci, kde jsi toto sedlo objednal? Líbí se mi to.
Díky Vláďa

• Tak jsem se s mojí NC rozloučil.

Letos jsem svoji NC700X prodal a tak je čas na závěrečné hodnocení po najetí 65 000 km a 8 letech provozu. Tak prvně musím říci, že jsem kromě spotřebáku (řetězovka, svíčky, filtry, brzdové destičky, pneumatiky, bateri

Typ: Prodej
    Vloženo: 12.09.2020
    Uskutečněno: 12.09.2020
  • Chrániče páček Kobra

Tak jsem se s nadcházejícími chladnými podzimními dny rozhodl moto vybavit chrániči páček nejen z důvodu ochrany páček ale i rukou.Do budoucna možná doplním i o vestavěné blinkry.K chráničům samotným nemám výhrady,ale bo

Vloženo: 26.09.2013
    Uskutečněno: 26.09.2013
  • Stupačky SWmotech

Dopřál jsem si stupačky od firmy SWmotech,jsou to bytelné enduro stupačky,které mají dvě pozice na namontování,jedna je ve stejné výšce jako origo a druhá je o 15mm snížená,což byl kromě širší základny pro nohu taky důvo

Vloženo: 30.07.2013
    Uskutečněno: 30.07.2013