Honda CBF 600S (2008)

Vlastník Kevvin
Vloženo 5.5.2012
Aktualizováno 15.5.2021

Moje první větší motorka. Koupě 4.5.2012 r.v. 2008 najeto 21638km

První dojmy - První dojmy byli takové jako když člověk sedne na velkou motorku. Užíval jsem si to a zvykal si na ní

Motorku bych doporučil pro - Měl by mít člověk trochu odježděno a pak bych se CBF vůbec nebál .. i co se týče žen

Doplňky na motorce - mám - centrální stojan, top case, padáky, vyšší plexi, G.P.R. výfuk, pancéřové hadice, cnc páčky

Když jsem na ní poprvé sednul, při rozjezdu mi to chcíplo :) Chviličku trvalo, než jsem si zvyknul na "ostřejší" přední brzdu. Posed vynikající, motor také. Na vyšší kubaturu zatím nepomyšlím, určitě jí pár (spíše více) let budu mít. Po ujetí prvních km naprostá spokojenost, ikdyž se teprve zaučuju (naježděno x tisíc km na ČZ 175 (1961) Více postřehů s více kilometrama. Takže už jen pěkné počasí a hodně km bez potíží.
jíž 4 roky ji mám ... najeto přes 20tis km a bez problémů ... 1x za rok výměna oleje a další blbosti co se namanou
již jí mám 8 let ... najeto přes 45tis a stále bez problému. .. výměna oleje střídá výměnu oleje, řetězovka už byla taky, do toho přezutí pneu, nové přední desky i s brzdovkou.

Milan1963
Milan1963 napsal 31.03.20 v 15:30

skosik
skosik napsal 09.02.20 v 22:35 9b.

context
context napsal 23.06.16 v 22:04 10b.

Pekna hondice preji hodne najetych km bez nehod

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 09.05.12 v 20:29