Suzuki VZ 800 Marauder (1998)

Vlastník Myschan
Vloženo 2.5.2012
Aktualizováno 6.10.2012

Po velké pauze jsem si zase pořídil motorku. Ze závodění jsem už vyrostl a tahle se mi fakt líbila. Určeno pro pohodové projížďky a kochání se :)

Zatím si na sebe teprve zvykáme, ale je to čím dál lepší. Jasně, vyšší obsah nikdy neškodí, ale pro klidnou jízdu bohatě postačuje. Uvítal bych stříkačku, jak jsem zvyklej ze skútrů, ale po seřízení už startuje na první brnk, takže spokojenost. původ je Německo, dle tacha necelých 24 000 a přestože je tak "stará", tak tomu věřím. Vše vypadá jako nové, má laděné výfuky, nikde odřenina či rez. Prostě podle mého vkusu, nádherná a velice zachovalá motorka.
Zápory: jak jsem psal, mám raději vstřikování, ale tohle je zas klasika. Brzdy by mohly být ostřejší, na druhou stranu se snažím předvídat a dobržďovat včas a v pohodě. Na rozdíl od asi většiny kolegů používám většinou jen zadní brzdu a na přední jdu jen když to spěchá. Nádrž by mohla mít větší obsah a především kontrolku rezervy. Takto se musí přepínat palivový kohout, takže je lépe tankovat raději častěji.
Výhody: prý spolehlivá motorka, na svůj obsah (800) krásný zvuk a dobře jede. Spotřeba 5,73 což se mi zdá slušné, čekal jsem víc. Dle mého názoru - krásná motorka [img]
Tak jsme se rozloučili. Bylo mi jí moc líto, ale prodal jsem ji, protože jsem na ni prostě neměl čas. Bylo by škoda, aby něco tak hezkýho stálo v garáži. Tak jen doufám, že nový majitel se o ni bude starat stejně jako já a že z ní bude mít také takovou radost. Sbohem, má krásná ...

Bystrčák
Bystrčák napsal 29.06.12 v 20:39

Ahoj, dávám 10b. Luboš

harryvt
harryvt napsal 15.05.12 v 20:25

pěknej stroj vždycky kolama dolů a ta rezerva-naber plnou,vynuluj denní pčítadlo km a jeď až budeš muset otočit kohout a pak jen zkontroluj stav najetých km a budeš vždy vědět kdy tankovat pdle počtu najetých km tak to dělám i já tak se měj chlape

toša.
toša. napsal 11.05.12 v 06:48

pěknej stroj tak at slouží 10b

Nick-Miróš
Nick-Miróš napsal 04.05.12 v 18:34

Po delší době zase vidím svého mazlíka,ať jseš s nim spokojenej jak jsem byl já,nikdy mně nezklamal a manželka se mnou nemuví ještě dnes, těžko se s ní loučila!! jasná desítka

Boža
Boža napsal 02.05.12 v 21:51