Cagiva Canyon 500 (2000)

Vlastník Malejpet
Vloženo 30.4.2012
Aktualizováno 30.4.2012

moje první velká motorka, takže jsem ji leštil a leštil, méně koníků

Po Jawě 350 a MZ 250 jsem chtěl už konečně něco se se bude dát nazvat "velká motorka". Když jsem ji tenkrát viděl na netu na fotkách, okamžitě jsem věděl, že ji chci za každou cenu a začal šetřit a číst všechny možné recenze a zkušenosti uživatelů. Věděl jsem, že chci rok min 2000, kdy se už podařilo vyřešit problémy s volnoběžkou a hlavně od prvního majitele v ČR. Nakonec jsem objevil jeden kousek skoro přes celou republiku a ješte v neděli odpoledne ho jel obhlídnout. No a za týden už jsem pro ni jel. Dostal jsem k ní ještě komplet oblečení, 2x helmu, rukavice a zámek. Dovezl jsem ji v noci a druhý den na ni jen koukal a nechtěl skoro ani jezdit. Nakonec jsem jezdil pořád a poslední rok jsem ji měl i doma v Brně a jezdil na ni do práce. Byl to jednoválec, takže vibrace, které k tomu patří. Zvouček v nízkých otáčkách dobrej i z origo výfuků. Na to že to mělo jenom jeden kotouč vpředu tak brzdil excelentně. Podvozek byl taky skvělej a rozbité okrsky na Vysočině dávala s nadhledem. Jinak mi na ni opravdu chybělo jen tak 10 až 15 koní na víc. Když jsem ji prodával tak nechtěl kupující věřit v jakým je stavu.

barracuda740
barracuda740 napsal 12.07.14 v 21:41

pekná cagivka ja som mal čierno-červenú