Honda XRV 750 Africa Twin (1993)

Vlastník kauli89
Vloženo 16.4.2012
Aktualizováno 24.6.2019

Můj milášek pro celoroční ježdění

První dojmy - Mohutná. Jízda super. Padla mi

Motorku bych doporučil pro - Motorku doporučuju Všem co nehledají elektroniku, ale jednoduchost. Rozumnou cenu, pohodlnost, levné díly a možnost vetšiny oprav udělat doma Univerzální motorka pro cestování i rochnění v blátě. A hlavně spolehlivost :-))

Doplňky na motorce - palivové čerpadlo po výměně kontaktů + náhradní stále u sebe, vyměněné relé dobíjení, padací rámy přes světla i s mřížkou, držáky kufrů, výstražná světla, zásuvky na 12V, kufr horní-plast 45l, boční BigHusky, navigace, Předek TKC80, zadek Mitas E09 Dakar přešité a znovu vypostrované sedlo. Zvýšený přední blatník na trvalo(3 originály šli pod kytičky). Plánuji přídavná mlhová světla, vyhřívané hefty i se sedlem.

2012 - ježdění s pár pády

2013 -
Zima- Kompletní výměna ložisek, gufer, atd. v řízení a kolách.
Udělány přední tlumiče i se zadním.

Léto - Kompletní generálka motoru- od pístů, pístních kroužků, přehonování válců, seřízení ventilů, řetízky ventilů, ojnice, ložiska, rozvody, těsnění, převodovka, a X dalších věcí co jsem už stihl zapomět.
Chtěl jsem Albánii- 2013, jenže jsem začal opravovat dům, tím pádem nic.

Dvouválcový motor, krásný zátah, nejvyšší rychlost pro ideální jízdu do 140km/h, potom to je boj, pokud do toho ještě fouká vítr.
Jezdím hodně offroad- šutry, písky, šotoliny, lesy, brody, nejpodmočenější místa, která kdekoli najdu.
Tím pádem dostává hodně zabrat.
Vyšší váha, ale dá se na to zvyknout. Po tom co semnou zažila už mi ani těžká nepřipadá .

FoolGunner
FoolGunner napsal 22.09.13 v 21:56 10b.

přesně tak, jen jí dávej, ona to má ráda... Ta moje to taky ráda :D

mor
mor napsal 16.11.12 v 14:26 10b.

radek89
radek89 napsal 16.04.12 v 23:02

fakt pěkná na ten rok a na to co má zasebou

mardock
mardock napsal 16.04.12 v 14:58

ty jí dáváš teda do těla.

preker
preker napsal 16.04.12 v 14:32