Aprilia Tuareg Wind 600 (1991)

Vlastník Zek07
Vloženo 15.4.2012
Aktualizováno 15.4.2012

Tak jsem koupil od kamarada tuto aprilii tuareg wind 600,skutecny obsah cini 560 ccm,ma motor rotax,ktery se nikdy nepotka,ovsem pokud neupadne ventil,rozvody pohani remen .Je to rozvod ohc se 4mi ventily.vykon 37 kw.

motor nema zas tak velky vykon,ale je dostacujici,zadni tlumic byl spatny,tak jsem tam dal ze stare ktm plne stavitelny a spokojenost,take predni vidle dostaly novy olej a gufera,motor novy olej a filtr,mam na tom drapaky,driv jsem vlastnil tuarega rally s kitzem malossi 160 ccm a pak tuarega wind 125 ccm a kdyz se mi naskytla prilezitost koupit od kamarada tuarega wind 600,tak jsem do toho hned sel...je to pro me takova srdecni zalezitost jak se rika.Beru ji jako takovou zalohovou univerzalni motorku,ten motor se mi libi,nemuze se potkat kdyz praskne rozvodak-kdyz je pist v horni uvrati a ventily jsou otevreny,tak se nedotknou,coz je super,motor neni nejak super vykonnej ,ale na to pojezdeni nebo vyblbnuti to staci ,dostala lehkej servis ,tak by mohla chvili slouzit:)na motorce chybi nahon tachometru,ale i ted je tam asi 63 000 :D nevim jestli ten motor nekdo delal nebo ne,ale nekouri,olej se zda ,ze tudiu nebere...to poznam jeste casem,koupil jsem ho se sundanym starterem,takze je otvor pro starter zaslepenej,ale kdyz k tomu prijdu ,tak slapnu a chytne na 2.-3. slapnuti

LeChuligan
LeChuligan napsal 03.12.17 v 04:54 10b.

Taky sem ho vlastnil

ottas
ottas napsal 26.02.14 v 19:13

To bych nečekal,že tady najdu svou kdysi bývalou motorku.
Kupoval jsem ji v roce 2003 v Ostravě a jel s ní po vlastní ose do Trutnova na chalupu.
No,koukám že v rukavičkách se sní nezacházelo,vypadá celkem bídně. Jinak to zaplátovaný sedlo je můj výtvor a koukám že kvalitní když po těch letech ještě drží.

Zamáčkl jsem slzu.

Lubos92