Kawasaki KLE 500 (2006)

Vlastník Motors
Vloženo 14.4.2012
Aktualizováno 12.7.2012

Myslel jsem si na ni již pár let. Je to změna oproti ZZR 600, ale nelituji. Udělal jsem dobře. Polňačky zvládá levou zadní. Navíc je toto ta nejhezčí barevná kombinace.

Po dlouhém uvažování jsem se konečně rozhoupal a koupil si místo ZZR600 do garáže KLE500. Změna je to veliká, jak výkonová tak stylová. Polepšil jsem si o 7let. Výkon mi dostačuje a hlavně můžu jezdit lehký terén. Věděl jsem do čeho jdu, protože jsme na starším modelu měl najeto pár Km(opravdu jen pár).
Je to motorka za kterou si po práci vyrazíte do garáže a půjdete se třeba jen na hodinu projet. (to se mi u ZZR již dlouho nestalo, tak prot ta změna). Za hodinu najedu jen 15 Km, protože to bylo v "terénu" (polňačky, louky, a podobné). Ale mam pak až do večera úsměv od ucha k uchu.
Terén se mi zalíbyl natolik že jsem ji 12.7.2012 prodal, abch mohl koupit něco více
teréního a hlavně lehčího. Najel jsme s ní 3000km a vždy vše v pořádku. Byl jsem maximálně spokojen.

LlSHAK
LlSHAK napsal 17.04.12 v 16:15

No pěkně! Změna je život...k této gratuluju, ať dělá jen radost!

Motors
Motors napsal 17.04.12 v 09:08

Větší plexi je do terenu zbytečné, takže zůstane to co tam je.

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 15.04.12 v 15:59

Pěknej kousek,nejl.bar.kombinace...vyšší plexi a je to dokonalé... za 10b.

istonbike
istonbike napsal 14.04.12 v 14:22

Krásné KLE se super odzkoušeným půlitrovým 2buchem a opravdu parádní barvě 10b s přáním podstatně víc zábavných kilometrů v sedle než s ZZR

radek89
radek89 napsal 14.04.12 v 12:07

to jo s takovejma motorkama je větší sranda