Honda VFR 1200F (2011)

Vlastník AlesRst1000Futura
Vloženo 30.3.2012
Aktualizováno 29.10.2012

VFR 1200 s DCT v plné výbavě tzn. s hlavním stojanem, cestovním plexi štítkem, top casem a dvěma bočními kufry.

První dojmy - První dojmy nic moc a to hlavně díky fungování DCT. Mod D vyloženě motor dusí.

Zatím najeto jen asi 100 km. Nejedná se o funglovku ale o předváděčku a jak se zdá, mnoho jich s automatickou převodovkou v ČR není.
Čeká ji úprava sedla (DDT customs) a instalace 12V zásuvky pro navigaci. Již nyní vybavená sníženými předními stupačkami. Zvažuji přizvednout řidítka pro lepší posez.
Poslední úpravy: sedlo od DT Customs,zadní blatníček a upgradovaná vstřikovací mapa z modelu 2012. Výsledkem je plynulejší běh motoru při nízkých otáčkách.Dle rady z vfr forumu jsem ještě totálně vymezil vůli lanka na plynu tak, aby se nijak neovlivnil chod motoru při natočení řidítek na obě strany. Toto vymezení vůle mělo za výsledek ještě lepší průběh nízkých otáček.
Celkem letos najeto cca. 2000Km v Alpách a po ČR.S postupem času si víc a více zvykám na automatickou převodovkua využívám všech jejich možností. Faktem ale je , že mi režim D vyhovuje velmi málo a to jen většinou při nutné jízdě po dálnici.
První reklamace.Prasklá pravá zadní podsedadlovka. Typický recall v zahraničí ale jak se zdá tak i u nás. Honda vše uznala a díl mi během týdne vyměnila za nový.

wsbk
wsbk napsal 23.12.15 v 11:28 10b.

Lubos92
Lubos92 napsal 09.01.14 v 12:20