Honda CBR 600F Sport (2000)

Vlastník P-E-T-U-L-K-A-.
Vloženo 28.3.2012
Aktualizováno 2.4.2012

CBR 2000 F sport úpravy předešlé motorky

Ninější úpravy motorky jsou: o 5 cm snižení v hodna prostě ideální pro menší slečnu jako ja luxusní manipulace a po pravdě se mi zda i lehčí než předchozí v originále. Zatím si nemůžu stěžovat také rozeta zadní je o dva zuby kratší a musím říct že je to znát a to velmi má lepčí odpich a jede jak drak luxus zatím mínus žádné. Pneumatiky mám od značky Continetal ATTACK ve předu 120/60/17 a v zadu 180/55/17. Zadní část kapotáže není vubec z hondy je to z R1 rok 2003 ale myslím si že velmi sedí k motorce hlavně se stratilo místo pro solujestce ,ale to byl muj cíl. Po pravdě barva kterou vystihu fotoaparád je klamavá je uplně jiná mnohem hezčí je ve třpitu a rudě červené s černou ta už jde poznat :)

z-x-r
z-x-r napsal 14.05.12 v 14:08

Kolik ze to meris? Ten najebanej zadek spadlej + ten 1sitz je opravdu hnus.Jak ti to jde do zatacek kdyz to mas pustene jen vzadu? To musi bejt jak choper ne?

P-E-T-U-L-K-A-.
P-E-T-U-L-K-A-. napsal 26.04.12 v 07:01

oooo děkujiii ietroTedesco od muže mi to velmi lichotí malo kterej chlap uzná , že ženská umí jezdit

PietroTedesco
PietroTedesco napsal 15.04.12 v 23:50

šikovná holka co umí jezdit jako čert!!A že vím o čem mluvím!!Motorka pěkná dělaná srdíčkem. 10b

naked
naked napsal 14.04.12 v 20:45

Všechno pěkně (pekné) po hromade, po dlouhé zimě Ať ti delá jen radost

istonbike
istonbike napsal 03.04.12 v 12:15

Jj...CetBeeRko krásné,ale objekt v sedle 2x10b a jen super kilometry bez pádů při zastavení a hlavně jízdě