Honda CB 1000R (2010)

Vlastník volnas
Vloženo 27.3.2012
Aktualizováno 28.2.2016

tak po plejade kapotazovanych a polokapotazovanych motorek je do nahac,tak jsem zvedav.

První dojmy - prvni dojmy po vfr byly takove , ze jsem nechapal ten vykon , posez se mi zdal vyssi, ale kazdopadne se mi to moc libilo. a v teto barevne kombinaci byla proste uzasna.

po prodeji vfr a cbf jsem uvazoval nad nejakym nahacem ,a mel to byt kazdopadne litr nebo vic nez litr.
koukal jsem po cb 1300,fz1 fAZER,nebo cb 1000r.nakonec to zase vyhrala honda a je to cb 1000r.
jsem zvedavy jak se spolu szijem.
tak jsem obul nove papucky roadsmart,moto se ted chova uplne krasne.
takze mam po vylete v dolomitech,podvozek trochu na rozbite cesty tvrdsi,ale jak je asfald rovny tak je to uzasne.
tak poznatky po sezone jsou takove,ze roadsmarty se moc na cb neosvedcili,dost me potrapily na okruhu v brne,ani najezd na dunlopkach nic moc najeto 3500km ,guma po bocich bez vzorku a klouzala.
takze obuto pirelli diablo corsa,zatim jeste jezdi zatim najeto 4tis km a proti roadsmart bozi.
origo vyfuk vymenen za ixil,a vyhozen katalyzator.moto sice ze spodu jede hur,ale ve vyssich otackach jede o poznani vic.
jediny problem pri jizde byl origo vyfuk,drhnul o zem,vyresil to ladak,ted jeste musim poresit stojan,hodnekrat jsem skrknul a je to hodne neprijemne.
na pristi rok pripraveny slicky,ted uz jenom volny termin na okruhu.

petulmoto
petulmoto napsal 14.06.12 v 18:29

Tak tohle je opravdu krasavice! CB,letmý kolo,nadherný tvary...jedním slovem parádní! samo 10b Tobě i pejskovi(-vé)

marek193
marek193 napsal 16.05.12 v 15:47

jiným slovem než KRASAVICE se popsat nedá ať šlape

kolinkař
kolinkař napsal 15.05.12 v 19:46

Pekny skutr

Ardno
Ardno napsal 18.04.12 v 11:38

tak koukám, že sis už vybral. paráda
O.

FilipGTti