Honda XL 125V Varadero (2002)

Vlastník LEON8888
Vloženo 24.3.2012
Aktualizováno 26.7.2012

Nejhezčí kočanda pod sluncem =)

Zdravím všechny moto šílence.
Honda Varadero je moje 3.motorka hned po fichtlu a Derbi Sendě 50.
Motorku mám krátce, zakoupil jsem ji 3.3.2012 od nějakýcho týpka z Náchoda.
Výběr motorky pro mě byl důležitý, jelikož jezdit do 18 let na nějaký derbi sendě mě fakt netáhlo,tak jsem se rozhodl koupit Varana.Vybíral jsem si mezi motorkami jako je Honda xr 125,yamaha xt 125,cagiva planet,mito a Varan.Po shlédnutí těchto motorek naživo byla pro mě jasná volba varaderko =).Už jen ten dospělej vzhled,zvuk to nešlo nekoupit!.Varan měl najeto nějakejch 37 000km a dnes tj.(26.7.2012) 45994km.
Hned po zakoupení jsem udělal základní věci jako každej motorkář.Výměna oleje,brzdová kapalina,chladící kapalina sežízení a vyčištění..
Moje úpravy na varanu jsou:Tankvak,zásuvka 12V,GPS,těžítka,plexi,2xdržák na pití,padáky,Ladený výfuk,nová zadní pneu,přední pneu(teprve dorazí z německa),famfáry,osvětlení motoru,kufr 52l,reflexní proužky,alarm,žárovky a nějaká ta samolepka.Plánuji ještě blastry a hl.stojan...
Jsem 2.majitel a motorka za celých 10let neměla žádné technické problémy!
Jediný co mě na motorce štve je to,že chybí 6.stupeň rychlosti a je trochu těžší..
Max.rychlost v jednom bez kufru byla 122km/h po rovince!To si myslím,že je pěknej výkon na 125ccm s váhou 160kg + já 85kg =)Ve dvou lidech naloženej 110km/h
Myslím si,že Varan je ideální motorka na vyježdění pro mladší ročníky jako jsem já s krásným vzhledem a víkonem.Kdyby ji někdo chtěl odkoupit za rok není problém :D
Přeju všem motorkářum vydařenou sezonu 2012 bez nehod !

Woky
Woky napsal 25.03.14 v 20:34 10b.

paráda , je krásná

Puyol95
Puyol95 napsal 16.11.12 v 21:43

PO delší době sem se kouknul na tvé Varanisko a je to nádhera krásně sis ho vyšperkoval

Goro-Pohy
Goro-Pohy napsal 16.04.12 v 19:13

Krásnej, vyšperkovanej, netradiční barva 10b.

Puyol95
Puyol95 napsal 01.04.12 v 13:22

vypadá luxusně .. tky sem váhal jestli v tomhle barevném provedení nebo to v modré no co sem zvolil byla modrá ale fakt luxus máš to za 10b a a mnoho štasných KM a snasd se někdy potkáme

Mefistofel
Mefistofel napsal 30.03.12 v 13:47

dobře ses rozmyslel .. koukam, že je docela vymazlenej ... nádrž v barvě, nasvícenej motor... nooo ať šlape