Yuki GY3 125 ST/SM (2004)

Vlastník Karell6
Vloženo 5.6.2006
Aktualizováno 23.3.2010

Karell6
Karell6 napsal 05.06.08 v 12:27

čím měříte množství paliva v nádrži? jestli vůbec. Já měl takovou dlouhou skleněnou trubičku, tak sem občas změřil, aspon abych vedel jestlit tam neco je, a kolik +-, ale ta se mi rozbila, tak ted hledam nahradu.

smazany54795
smazany54795 napsal 18.11.07 v 14:53

nazdar hoši jestli byste měli zájem o laďak na yukinu tak se ozvěte na icq 473129657!taky ho tam mam a je to luxusni zvuk kdo by chtěl tak dejte vědět§tak at vám to jezdí

majsner
majsner napsal 05.10.06 v 00:21

Nazdar kolegáčci Yukisti,<br />
když si vzpomenu, že sem tady byl s touhle Yukinou jako první, nechce se mi ani věřit, že je vás tady už tolik.<br />
Mimochodem Duri, rozšiř naše řady a založ si tady taky profil. Ať je nás víc. <br />
Jo a k těm zadním tlumičům. Zkoušeli ste je někdo reklamovat?<br />
Zatim se mějte.

napsal 04.10.06 v 12:56

nazdar chlapi,<br />
<br />
mam taky GY2 a minuly tzyden som to vyskusal v terene spolu s kamosom - ma ostre enduro Yamaha 400. Lietali sme po lese, lukach a dokonca asi 50 metrov sme isli v potoku... cuduj sa svetu, stihal som za nim a presiel som vsade kde on na drapakoch... a to tam mam seriove pneu... GY2 je asi najlepsia z Yuki malych endur, pretoze je jednoducha... Tak nec vam to jazdi, a nebojte sa terenu, je to hoooooodne fun. Cago

napsal 02.09.06 v 22:09

Čau lidi,jak jste spokojeni v terénu?Já jsem to už otestoval,až na ty zadní tlumiče dobrý.