Suzuki AN 150 Vecstar (1998)

Vlastník vecstar
Vloženo 10.3.2012
Aktualizováno 13.4.2014

Je to taková japonská prababička dnešních scooterů. Ovšem precizně provedená a maximálně spolehlivá.

První dojmy - Prší, prší, jen se leje, manželka se z okna směje. Její starej na dvorku, nastartoval motorku ! Motorka mu ujela, starou bábu přejela. Bába leží v nemocnici mokrej hadr na palici. Doktor běží pro injekci bába křičí já jí nechci ! Sestra došla pro pivo, bába na ní dej mi ho !

Tento scooter jsem si pořídil pro "takové to malé domácí cestování" na nákupy, k vodě, do přírody, na houby a nebo jen tak se pocourat po okolí. Při stále rostoucích cenách benzínu se mi potvrzuje, že to bylo dobré rozhodnutí, protože při spotřebě cca 2-2,5 lt/100 km je radost s tím jezdit. I přes svá léta jede dobře kopec nekopec 80 km/h, maximálka je někde kolem 100 km/h.
Jako nevýhodu bych uvedl malá 10" kola, ale to naopak vynahrazuje mrštností a obratností, kdy poloměr otáčení je neskutečných 1,9 m. Při pojezdech mimo asfalt se někdy sám divím, kam až se s tímto nenápadným scooterem dostanu. Více uživatelů má verzi s nižším obsahem 124 ccm, moje má 152 ccm a výkon 13 hp, což by se nechalo srovnat s u nás oblíbenou JAWOU 250, kterou jsem v mládí vlastnil. Je stejně tak nenáročná na údržbu a dobře ovladatelná.

michalac84
michalac84 napsal 05.08.13 v 19:05

mam tu samuo prababičku.a spokojenost jako blazen.

Milan1963
Milan1963 napsal 18.03.12 v 11:24

Zajímavý a všestranně použitelný stroj.Posílám 10 bodů.

Pjercak
Pjercak napsal 10.03.12 v 22:43