Cagiva Mito 125 EVO (1999)

Vlastník Valisek
Vloženo 1.3.2012
Aktualizováno 24.2.2013

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 21 záznamů

2Wheels
2Wheels napsal 20.10.13 v 15:28 10b.

V týhle kombinace barev vypadá moc dobře, viděl jsem jí i s bílýma kolama a taky bomba
Jak říká Fellow je to co můžu zatím posoudit lepší míchat olej s benzínem ručně, motor je líp maže a chladí, ale je to individuální rozhodnutí

Fellow
Fellow napsal 21.09.13 v 19:00

Pěkná mašina :)
Odpoj si oilmastera a lej to tam ručně,já to tak taky mám u svého Nsr ;)

kuba1993
kuba1993 napsal 01.02.13 v 22:46 10b.

Super mašina at lítá

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 27.07.12 v 18:51

Parádní strojek , Taková malá Ducati

Valisek napsal 20.06.12 v 22:09

Dekuju hej uz je to ale konecna, zadrelo se to ale ted je s novym motorem a 190 km/h je ted max

kruks
kruks napsal 19.06.12 v 15:40

Moc pěkný, ale ta maximálka hmmm.. kámoš co jezdí dváci okruhovky tak má RS největší šponu co to de s kitem a dává mu 230km/h tak nevím nevím. Jinak 10b. :)

Valisek napsal 13.03.12 v 06:41

Dobře řečeno ale to byla jen příležitostní fotka, kdy se za mnou kámoš stavil do garaze jinak jezdím sám diky

Dom.Cábel
Dom.Cábel napsal 11.03.12 v 22:33

210 km/h spotřeba 9.5 litrů a to všechno když tvůj parťák má yuki? Nezlob se ale to mi příjde trošku jako sci-fi... Jinak mašina je moc pěkná.

Deadliness
Deadliness napsal 07.03.12 v 13:38

já ZX1O mám,potom ti povím,ale jednu věc vím jistě,není kam spěchat,je to opravdu brutální a snadno se na tom člověk zabije,... hezkou sezonu

Valisek napsal 03.03.12 v 20:16

Díky, díky Jezdim právě co to dá

Pechin1
Pechin1 napsal 03.03.12 v 12:42

Pěkná mašina tak ať ti to stále lítá
Máš to za 10 bodů

Fogi
Fogi napsal 02.03.12 v 16:50

Hezká mašinka Jen tu maximálku si trošku přepísk, pač přes 2kila mají někdy problém i sport prodakšny s továrním kitem Ale třeba ti to tak jede, neberu ti to, hlavně se oní starej a opatrně !!

Valisek napsal 02.03.12 v 09:16

Uš> Nevím jak jsi se o svýho 2T staral ale já vím že mi to fungovat opravdu bude jen je tam větší opotřebení dílů ale to je vše... a bavil jsem se s jedním opravdu profesionálem a ten se na to díval a říkal že to bez problému vydrží jednu a půl sezóny

Valisek napsal 02.03.12 v 09:11

Jo jo diky moc bude se určitě to štěstíčko hodit

uš
napsal 02.03.12 v 08:11

Dokaď to jede a vše funguje je to bomba!Bohužel u nabroušenýho dvoutaktu to netrvá moc dlouho. Vím o čem mluvím!!!

Waldas28
Waldas28 napsal 02.03.12 v 00:02

když sem měl 16 tak byla zánovní a škoda na tu sem v té době neměl ale tady jde o to jaká je hlavně v zatáčkách a tam je super a max +- autobus to je jedno tak si ji užívej opatrně paráda

DMC.motobiker
DMC.motobiker napsal 01.03.12 v 23:32

Valisek> No podle toho čím to měříš , jestli věříš tacho, tak to pak už neříkám nic... Pokud ti to lítá 200 Km/h na tacho, tak tomu i věřím! Jednou jsem měl půjčenou Suzuki, roztáhnul jsem jí na +/- dvě kila a kámoš kolem mě prolítl na mém Monsteru, kterej dle tacho pořádně nejede ani 180! Holt jsou tam rozdíly občas... Jinak díky , tobě přeju taky hodně štěstí na cestách a vždycky buď alespoň jedním kolem na zemi!

Valisek napsal 01.03.12 v 23:14

Díky moc a ta maximalka bude letos ověřená - klidně i natočím moje investice a práce na tom to MITU probiha už fakt delší dobu a chtěl jsem toho výsledku dosáhnout když jsem na NETU viděl jak s tím borec dal 200Km/h Určitě bude ale nejvíc bych asi teda chtěl KAWASAKI ZX-10R

Hodně zdaru, míru a na cestách málo prachu a šmíru

DMC.motobiker
DMC.motobiker napsal 01.03.12 v 23:02

Zdar, pěkná mašina! Sám jezdím velké Mito , takže vím o čem mluvím... Akorát ta maximálka se mně nějako nezdá , tolik kolikrát nejezdí ani šestky s bezmála 100 koníkama , no ale nebudu ti to vymlouvat... Kámošovo RS125 prej taky jezdilo 180 Km/h a pak, když jsme to srovnávali s Monsterem, to z dlouhého kopce dávalo jen tak tak 140 Km/h! Ale na dvacku a v tvém věku si myslím i tak dost slušné... Já tenkrát jezdil teprve Jawu 350 a pak ještě hůř rejže! Jo a přesedlávat na Hondu, to bude po Mitu vlastně docela krok zpět! Ale tak do začátku bude i to CBR dobré...

Tak ať to lítá , za 10b...

Valisek napsal 01.03.12 v 21:19

Joo neasi díky potom taky přesedlám na bratrovu HONDU 600 RR jo jo už jsem to poznal v jedné zatáčce

martasjRSV
martasjRSV napsal 01.03.12 v 21:05

super volba taky jsem na něm začínal a nedám na něj dopustit. A na kritiku se vyser, stejně kritizujou jen ti co na něm nikdy nejeli Tak hlavně opatrně je to malá bestie