Yamaha XT 660 X (2008)

Vlastník Donx
Vloženo 25.2.2012
Aktualizováno 15.3.2014

Byla to laska na prvni pohled. moc krasnej stroj co me chytl za srdce.Je to mestsky dabel. Mate pocit ze muzete uplne vse.

První dojmy - Lehce ovladatelná s vybracemi jedno valce. Krasne táhne od nízkých otáček

Motorku bych doporučil pro - Do města a dojíždění do práce ideální.

Doplňky na motorce - Výfuky Arrow, Vyhřívane rukojeti a štítek proti větru.

Jak jsem ji poprve videl zde na obrazcich hned jsem si ji zamiloval. sel jsem na Test drive a hned bylo jasno. tento stroj musim mit.. neubehl ani tyden a je doma. vymenil jsem ji za svoji Xj6 Diversion. prvne jsem o teto vymene dosti pochyboval pac Xj6 jsem mel fungl novej a Xt660x bylo o 3 roky starsi, ale nakonec jsem se rozhodl srdcem a myslim ze dobre. jizda me bavi o 100% vice. ten jednovalec ma opravdu neco do sebe, ale je jasne ze to neni moto pro vsechny.

Urcite brzy pripisu vice zkusenosti. Vzhledem k tomu ze ziju v Londyne tak mestsky provoz bude to hlavni denni koreni, ale jiz ted jsem si jistej ze to pujde lepe jak na Xj6.

Tak prvních 20.000km za nama a musim říct že bez jediného problému.
servis proběhl podle pravidelných intervalů. výměna oleje filtrů a svíčky. navíc se musely po 16.000km musela vyměnít zadní brzdove destičky a originalní pneu take dosloužilo, jako přední jsem zvolil Michellin pro pilot a vzadu je Dunlop Mutant.
¨
Ted je na čase vymenit komplet řetězovku. Dám řetěz D.I.D a zbytek Renthals tak snad bude pokoj na dalších 20 tis km plus jsem se rozhodl vyzkoušet Scottoiler V system s dual injectorem.

Na moto jezdím denně do práce at je zima nebo léto, této Moto je to jedno.

19.4.2013.
21000 Km nová řetězovka.

07.09.2013
24000Km Vymena oleje a kontrola. Vse je v poradku. mechanik doporucil seridit ventily.

Dano na proti ucet 15.03.2014 Za MT09. Aktualni stav tachometru 36000km
Byla spolehliva a za celou dobu se neprojevil zadny problem.

Tonyny
Tonyny napsal 15.05.15 v 22:08 10b.

10 bodiku za bejvalku

Pjercak
Pjercak napsal 02.03.12 v 10:23

pekny strojek do mesta pohoda bike

wrenchman
wrenchman napsal 26.02.12 v 17:07

brutus, modra je hezci nez cerna ale jsou krasny obe, ty zlaty rafky tomu davaj grady 10b

Donx
Donx napsal 26.02.12 v 14:18

Diky kluci. stroj se mi libi moc.. a ma lepsi zvuk jak 4valec.. ;)

honza511
honza511 napsal 25.02.12 v 21:15

ty kola jsou super.i jako celý stroj.taky jsem jí málem koupil.přeji hodně km