Yamaha XT 660 R (2006)

Vlastník plesm
Vloženo 18.5.2006
Aktualizováno 21.3.2008

Laďáky Leo Vince X3 už jsou na svým místě, je to lepší v zátahu odspoda, ale co je nejlepší je ten pekelnej rachot!!! Zatim nic moc foto, časem budou lepší.

Zkušenosti: Můj kus dovede zajet za 3,3 litru na 100km. Cesty: Procestoval jsem s XT Maďarsko, Slovensko a Rakousko, je to docela slušnej cesťák - na jeden zátah s tím šlo udělat 700km:). Cestopis: Další info: Po pár endurech jsem přesedlal na motarda a musím říct že je to super.XT660káři, číhněte sem: http://www.xt-660.de/ http://www.xt660.it/ http://www.xt660.com/ či http://www.off-the-road.de/508.html je tam toho víc než dost. Reportáž:

zraloun napsal 10.10.07 v 11:43

nazdarek pane, hele nechces jet s nama v SO na tuhle akciccku? http://www.motospor..._Strmy_vrch_2007.jpg

napsal 26.09.07 v 16:50

Dej tam nějaký video s novýma laufama a je to pěkná mašina

napsal 18.09.07 v 22:54

Zdravim tak uz mam taky Leo Vince ten zvuk je fakt parada od spodu jde lepe ale neni to o moc proto bych tam chtel dat comandera a filtr ale musim se o tom este poinformovat nemas s tim nakou zkusenost diky predem.

zraloun napsal 16.09.07 v 23:41

jeste jednou sorry, ale ten provoz byl fakt hustej a to sme to rezali pres dve plny pod plynem

zraloun napsal 14.09.07 v 12:04

a nemel by si nekdy cas, koukam, ze si taky z PHY, ze bysme se jeste s K.O.zlem zajeli mrknout a hlavne poslechnout ten sound a dame rec kdyztak mi pisni na mail cislo nebo maila treba.. diky